19 Eylül 2011 Pazartesi

Heechul'u Askere Yollarken Omuzlara Alan ELFleri bulduk (:
Suju'nun Heechul'u askere giderken twitter muhabbetleri asker olan oppalar üzerine yoğunlaşmıştı.  İşte o sırada Heechul'u askere yolcu eden grup içinde Türk bayrağını görmemizi sağlayan bir fotoğraf karesi elden ele dolaşmış, arkadaşları tebrik etmiştik kendi aramızda hatırlarsanız. 
 Bugün sevgili Z cadısı tarafından dürtüldüm ve "Kızım bak millet nerelere gitmiş, kimleri askere yollamış , aloooo biz daha oturalım dimi" sözleriyle titredim ve kendime geldim. İşte uzun zamandır kulaklarını çınlattığımız gizli kahramanlar bunlardı. Heechula dolayısıyla Kore'ye Türkiye'de sizi seven insanlar var bizi farkedin demiş olduk sayelerinde. 
Çok teşekkürler bayanlar. Bu arada Heechul'u askere yollayan bu arkadaşlar birde Kore de yaşadıklarını diğer maceraları da bloglarında yazıyorlar. Bloglarına ulaşmak için buraya tıklayınız...4 yorum :

 1. vay vay vayy ben bu kahraman bacılarımı senin sayende öğrenmiş oldum canım hakikaten tebrik ediyorum :D yalnız ilginç olanı bu heechuldeki şeytan tüyü muhabbeti gerçek kesin. o kadar oppa yolladık askere ama benim bildiğim kadarıyla Türk imzası taşıyan uğurlama bir tek ona nasip oldu :D

  YanıtlaSil
 2. Ballı kerata ya da bizim kızlar ballı (: Bilemedim ki şimdi ^^ Allah nice türk kızı omzunda askere giden oppa görmek nasip etsin bizlere hehe

  YanıtlaSil
 3. Bir Petal olarak kıskanmak değilde aşırı derecede imrendim! -Heechul'a dokunmuş olsalardı imrenmek değil kıskançlıktan çatır çatır çatlamak olurdu benimkisi :D- Ama mutluluk verici bir şey kesinlikle. Varlığımızdan haberdar oldular :)
  Öhm bir de istekte bulunabilir miyim? Asker yolu gözlediklerimiz arasına Heechul'u da eklesen ya ^^ hani şu kısma ====>>>

  YanıtlaSil
 4. Ekleyeceğim aklımda Heechul olmadan asla :P Malum Jo Ji Hoon gelmek üzere Onunla takas ederim diye düşünüyordum ^^ Ama istersen dha önce ekleyebilirim (:

  YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...