27 Kasım 2011 Pazar

Captain Choi Poz Verdi ELF'lere özel ( Yalan :P )

ChoiSiWon-superjunior
Çoh hoş bir poz... Tam da beklendiği gibi
ChoiSiWon-superjunior
Elle dergisi çekimlerde kullandığı bu buruşuk kağıt fonuyla ne anlatmak istiyor?? Siwon buruşturup atılacak, kısaca eğlenilecek erkek mi demek istiyor. Gerçi Siwon-shi kuzu kulağı bakışlarıyla ay yazık bir saksıda besler büyütürüz senide nolucak canım dedirtiyor insana ama neyse (:
ChoiSiWon-superjunior
ChoiSiWon-superjunior
Choi Siwon'un Elle dergisi için yaptığı fotoğrafları paylaşmaktı niyetim (: Fotoğraf araştırmasına gark olan ruhum ve içimde ki ergene buradan sevgiler (:
ChoiSiWon-superjunior
Yine yeni yeniden toplusal mesajla karşınızdayım sevgili kazandiblerim (: Elde lolipop napmıyormuşuz, okul önlerinde küçük çocuklara oppa muamelesi yapmıyormuşuz değil mi? Oppa kanunnamesi (tamamen benim uydurduğum) gereği Siwon-shi ye asılma üst sınırı 50 dir Etenşın piliiiz :P Asılmak mı o da ne demek ? cıkcıkcık Çocuğu yeteneğine de mi bakamayacağız diyen sesleri görüyorum (: Yetenek dediğinizi kısaca tanımlayınız, saygılar...
ChoiSiWon-superjunior
ChoiSiWon-superjunior
@supercel@supercel@supercel@supercel@supercel@supercel
ChoiSiWon-superjunior

7 yorum :

 1. @B @B @B @B @B @B Harikasın :) Ellerine sağlık Ne güzel çıkmış resimleri değil mi :)

  YanıtlaSil
 2. En üstteki fotoğraf favorim oldu ^^

  YanıtlaSil
 3. Shiwon sen gerçekten olağanüstü bir güzelliksin. Çekici değilsin ama çok yakışıklısın. Bir de bu dünyevi zevkler umurumda değil havasında dolaşmasan :) Yemiyoruz bebeğim :) Taşsın ama her türlü zırvalamaya hakkın var bu yüzden :)

  YanıtlaSil
 4. Yemiyoruz değil mi (: Siwon sshi sen de özenmeye devam et kuzu biraz daha (:

  YanıtlaSil
 5. Super Junior çok kalabalık, S.J denildimi zihnen yoruluyorum! Bi tane sıska tiz sesli genç var aralarında o olmasa da olurmuş diyip de elfleri kızdırmayım ama öyle düşünceler aklımdan geçmiyor değil. Genç karizmatik olduğundan giydiği kıyafet, verdiği poz etkilemiyor. Bence buruşuk kağıt fonu onun için olabilir. Her türlü gideri var manasında :)

  YanıtlaSil
 6. Ahahahhahaa (: Allah ta seni güldürsün çingu (:

  YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...