20 Kasım 2011 Pazar

Jo Jı Hoon DÖNDÜ!

Photobucket
    Kore ve tabii ki bizler yeniden bir oppanın sivil hayata kavuşmasını kutluyoruz (: Sevgili Düşlerimin Prensi dizisinde ki buzdolabım, Devil dizisinde ki Melek Avukatım, Antique filminin pastacısı 21 KASIM DA DÖNÜYOR!


   Dönüş sonrası fan meetingleri ayarlanan Ji Hoon (Ji Hun) hemen dizi çekimlerine de başlayacak. Tarihi bir drama da yer alacağı açıklanan Ji Hoon belki 2- 3 yıl sonra yeniden TRT ekranlarında bizlere iğrenç bir dublaj eşliğinde merhaba diyebilir. 
   Hatırlandığı üzere askere gitme nedeni eroin kullandığı gerçeğinin ortaya çıkması olan Ji Hoon asker dönüşü temiz bir sayfa açmış olacak kendine(: 
Biz kendisini özlediğimizi belirtelim ve tüm sevenlerine mutluluklar dileyelim (:


Ve sonunda döndü bile (: 


Kendisini 500'den fazla Japonya, Çin, Tayvan gibi Uzak Doğu ülkelerinden gelen hayranı karşıladı.27 Kasım'da Memorial Hall'da dünyanın dört bir yanından gelecek olan yaklaşık 2000 hayranı ile hasret gideren Jo Jı Hoon resmi olarak aktivitelerine başlamış olacak. Bir dur dinlen diyen olmayacak doğal olarak (:


İlk iş olarak kendisine milyar dolarlık getiri sağlamış olan Dr. Jivago müzikalini seçti Ji Hoon. (Benim okuduğum drama yalan oldu galiba (: Neyse belki bundn sonra ki projesidir, hatırlıyorum yahu. Hem ne demişler izlersen müzikali, gelir tarihi Ji Hoon dizisi.)5 yorum :

 1. Hayırlı tezkereler. Bir oppa döndü askerden darısı diğerlerinin başına.

  YanıtlaSil
 2. TVlerde boy gösterme yasağı yok muydu JJH'un. yoksa süper olmuş. sefa geliyor hoş geliyor :)

  YanıtlaSil
 3. @mydestiny İnşallah canım şafak sayımlarımız devam edecek (:

  @masalevi Kuzucum belki geçici bir süre var olan bir şeydir o süreyi askerde geçirmiştir (: Bakalım dönüşüne ne kaldı şurada (:

  YanıtlaSil
 4. Canm ya sen yazmışsındır diye baktım bloguna ama gözümden kaçmış demek ki. Haber bile olsa aynı tarzda içerik yayınlamamaya dikkat ediyorum. Hatta nasıl daha yazmamış dedim. Neyse sonra benden kopyaladı pis taklitçi gacı deme :)) Demezsin sen gerçi de ben yine de söyleyeyim :)

  YanıtlaSil
 5. Yok be delimisin her yer Ju Jı Hoon haberi dolsun benim için daha iyi (: Taklit falan da ne demek bu hepimiz için bomba gibi gündem haberi olmalı hatta (: Sonuçta oppalardan en buz kalıbı geri döndü nihahaha Darısı diğerlerinin başına (: Bak gaza geldim gene (: Her yer Jo Jı Hoon ile doldurula hatta bence :D Diğer bloggerlardan da haber bekliyorum ben (:

  YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...