17 Mayıs 2012 Perşembe

Ju Ji Hoon'dan Son Haberler

Joo_ji_hoon+2012+Im+a+king+korean_movie
Yönetmenliğini Jang Gyoo-seong beylerin yaptığı I'm a King 2012 yapımı ilginç bir tarihi film olmasının dışında Jo Ji Hoon beylerin yeniden aramıza katıldığı film olma özelliğiyle de dikkat çekici durumda. 

Filmde Jo Ji Hoon' a eşlik edecek diğer oyuncular ise Baek Yoon-sik, Kim Soo-ro, Im Won-hee, Byeon Hee-bong, Park Yeong-gyoo. 

Yönetmenimizin daha önce görsellik kazandırdığı diğer filmlere bakacak olursak: 
Small Town Rivals(이장과 군수 - 2007)
Lovely Rivals(여선생 vs 여제자 - 2004) tıktık
My Teacher, Mr.Kim(선생 김봉두 - 2003)
Fun Movie(재밌는 영화 - 2002) 
Joo_ji_hoon+2012+Im+a+king+korean_movieJoo_ji_hoon+2012+Im+a+king+korean_movie
Bu bilgiler ışığında eğlenceli bir film olmasını ümit ediyorum diyebileceğim yeni proje için. Filmin konusuna bakacak olursak kısaca; 

Prens Choong-nyeong üzerinde çok baskı hissetmektedir. Tae-jong güçlü bir ekip oluşturduğunda tahta geçmesi için onu değil ilk oğlu Yang Nyeong'u layık görür. Bu durumdan yıpranan Choong-nyeong yerine kendisine çok benzeyen bir dilenciyi bırakarak saraydan kaçar. 

Bu sırada yerine geçen Deok chil farklı karakteriyle ortamı karıştırır. Bir gün  baygın bir kadına yardım etmek isterken yaralanır. Uyandığında Kral olmuştur. 

Köle Kral , Kral köle olduğuna göre Gerçek kral kimdir?
Joo_ji_hoon+2012+Im+a+king+korean_movieJoo_ji_hoon+2012+Im+a+king+korean_movie
7 yorum :

 1. Bekliyorum heyecenla Kim so ro mu :/ yani şey kemküm ıh mıh piiiiiiiii
  ,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak şimdi sene düşlerimin prensini trtde yayınlandığı sene ve benim deliler gibi Jo Ji- hunun başka dizisi filmi varmı diye köşebucak aradığım zaman geldi aklıma ^^

   Sil
  2. sker dönüşüyle haber beklenen isim olduğu için önceliği kaptı Jo Ji Hoon :D Gerçi benim için önceliklidr. Malum Dr Jivago'dan ayrılma nedeni sağlık problemiydi o yüzden bu habere çok sevindim ben

   Sil
 2. Mark Twain'in Prens ve Dilenci oykusunden uyarlaniyor herhalde. Ilgnc olan bu degil aslinda. Ayni kitabin baska bir Kore uyarlamasi olan, basrolunde Lee Byung Hun, Han Hyo Joo ve Ryoo Seung Ryong'un oynadigi I am the King of Joseon (Masquerade)'de bu senenin beklenen filmlerinden. Bakalim kizlarn sevglisi mi yoksa Kore'nin batidaki yuzu mu daha cok ilgi cekecek. Ben oyumu Lee Byung Hun'un six packlerinden yana kullaniyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tip bir bilgi yoktu baktığım sayfada her kaynakta farklı bir konudan bahsedilmiş gibiydi. En hoşuma gideni kurguladım yeniden diyelim :P


   Hikayelerin değil yönetmenlerin yarıştığı bir çekişme olacak esene. İki oyuncu da yeterince kendini kanıtlamış durumda habere sevindim sabırsızlıkla bekliyorum ;)

   Bilgi ve yorum için teşekkürler

   Sil
 3. Bu ne ya sevdiğim bütün aktörler tarihi yapımlarda oynuyor. Dönem yapımlarını izlemeyi hiç sevmiyorum. Ama eğlenceli olacaksa hiç kaçırmam:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yönetmenden çıkacak sonuç en kötü ihtimalle kara mizah olacağı yönünde :D

   Merakla bekliyorum henüz videosu düşmemişti bu yazıyı paylaştığımda kokusu yakında çıkar ;)

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...