26 Ekim 2012 Cuma

Mei Li Ren Sheng / A Beautiful Life

Mei Li Ren Sheng oldukça sevimli ve sıcacık bir film. 

Konusu: Oldukça güzel bir emlak danışmanı olan hanım kızımız Li Peiru para kazanabilmek için Hong Kong'a gelir ve burada arkadaşlarıyla eğlenmek için dışarı çıkmış olan polis memuru, Fang Zhendong'a musallat olur. Sarhoş bir kadını yüz üstü bırakmak istemeyen kahraman polisimiz kıza yardımcı olur. Peiru'nun bir adamla olan ilişkisini her fırsatta dillendirmesine rağmen   Zhendong ona aşık olmaktan kendini alamaz. 

Kaybetmeye mahkum iyi adam bakalım bu filmde istediği mutluluğu yakalayabilecek mi? 
Wonder Girls şarkısı Nobody'nin kareoke sayesinde kulağımıza işlemesiyle başlayan film, az biraz Korelilerden öğrendik bu işi durun bakalım diyor sanki izleyicisine (:

Saf bir polis memuru, dişli bir kadın karakter, polisimizin elini kolunu bağlayan acı gerçekler ve Eros'un yine rahat duramayıp savurduğu aşk okları ^^

Ben izlerken oldukça sevimli buldum, içim ısındı resmen. Mandarin biraz yorucu bir dil olsa da filmin sonunda buna değdiğine emin olacaksınız (:
Bu arada başrol de oynayan Ye Liu daha önce burada paylaştığım "Ordusuz Kalmak" filminde rol almış ve bir Japon subayı canlandırmıştı. Bu filmide bu adamı izlemek için seçtiğimi itiraf etmeliyim, beni pişman etmediği için mutluyum.

Şimdiden iyi seyirler sizlere ;)
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...