1 Aralık 2012 Cumartesi

Hüznün Sesi Dünya'ya Geldi

 Park Hyo Shin 1 Aralık doğumlu, Koreli ve muhteşem sesi olan bir arkadaşımız :P Kendisini kısaca tanıtan (!) yazım için tıktık 

Bilen bilir kendisi OST kralıdır, izlediğiniz dizide sesi hafifçe duyulmaya başladıysa ağır bir depresif ruh haline savrulmaya mahkumsunuz demektir. ASLA ıskalamaz!

 Her fırsatta askerden dönse de bir sesini duysak diye kulaklarını çınlattığım Hyo Shin-ah meğersem benden gizli dönmüş ve yeni albüm için çalışmalara başlamış bile (: Hyo Shin eğer bir dizide ani ve savunmasız yakalansaydım sana nolurdu halim hiç düşündün mü? Nappun namca nolucak (:

Sessiz gidişi gibi dönüşüde sessiz(!) olmuş kafesimin en fiyakalı bülbülünün. Kang Dong Won gibi hayalet izlenimide yaratmamış gerçi ama ;) 

Ayrıca Hyo Shin bu ayın 28 ve 29'unda 2 yıl aradan sonra sevenleriyle yeniden buluşacağı WAR IS OVER ismini verdiği konseri yapacak.
 Oldukça manidar! 
 
Bu Korelilerle ortak noktamızı ara tara bi türlü bulamadım arkadaş! 
Bu askerleri atıp tutma sırasında bir çok genç, savunmasız ve sivil hayattan taze üniformaya girecek olan masumun çanak çömleği kırdığını nasıl görmezden gelirler ki (: Neyseki yavru ceylan sıkıntısız dönüş yapmış ^^

Askerlik hatırası olarak bunu mu ayarlamış :P  Lütfen rol arkadaşlarına dikkat (:

Sözde Hyo Shin beylerin doğum gününü kutluyorum ^^ Hepi börtdey hacı


Ayrıca askerlik yaptığı dönemde kankası ilan ettiği Jun Ki'nin askeri radyo programında sorulan bir soruya cevaben JYJ Junsu ile düet yapmanın kendisine keyif vereceğini söylemiş. Bize hiç acımıyor bu çocuk!!!!!?


Neyse seni seviyorum delikanlı, fighting!!

Bir şarkısını paylaşmadan post yayınlıyordum az daha o__0 Buram buram üniforma kokan şarkısı geliyor efem :PHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...