16 Şubat 2013 Cumartesi

The Love Revenger: Miss Jo

Lee Gi Hyun bir fotoğraf sanatçısıdır ve sevgilisinin onu terk etmesini hazmedememiş, peşini bir türlü bırakamamıştır. Jo Sun Ju ise kendisini terk edip başka bir kadınlar mutluluğa yol açan sevgilisinden intikam alan başarılı bir çerçeve tasarımcısı. 

Sevdiği adamın düğün fotoğraflarını çeken fotoğrafçı ile çerçeve yapmak için anlaşacak olan Sun Ju aniden olay yerinde beliren ex aşkından saklanmak için fotoğrafçıda çık bir kapı ararken kendisini Gi Hyun'un kollarında bulur. İlk depremi atlatmasına yardım eden adamın yardım alması gerektiğinde de kızımız kendisine düşen görevi gerçekleştirecektir. Bayan Jo'nun intikam oyununa dahil olmaya ne dersiniz.
  Konuyuda bana yazdıracaksın arkadaş, öyle güzel anlattım ki oturup izleyesim geldi. Ama siz kanmayın, son ana kadar okuyun bu postu (: Neden mi? Senaristin güzelce yazdığı hikaye sonradan müdahale görmüş üstüne de büyük ihtimalle yönetmen ne olduğunu anlamayıp; "Ooo, süpermiş ben buna biraz A Momento Remember eklerim, az biraz da white valentine . Ohh tadından yenmez!" deyince işler karışmış. 

Kim Sam Soon tadında eğlenceli bir açılış yapan filmler kendi içinde çelişip her şeyi göstermeye kalkışınca yapımcının elinde patlayıp bir Tv filmine dönüşmüş.
Joo Sang Wook'un tek kişilik dev kadro örneği gösterdiği filmde küçük detaylar can alsa da maalesef filmi kurtarmaya yetmemiş.  

Filmin son anına kadar kapatmayıp izleyebilirseniz kızımıza dair oldukça ilginç bilgiler edineceksiniz, ama bana sorarsanız gidip başka bir film bulun kendinize ^^Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...