27 Mart 2013 Çarşamba

Tere Naal Love Ho Gaya (2012)Uzuuunn bi aradan sonra izlediğim 2 yeni hint filmiyle karşınızdayım pek muhterem blog takipçileri..:)
Ara verince bişeylere dönüşü daha bi muhteşem oluyomuş ben onu anladım..
Nys filme geçelim hemencik..^o^

İzlediğim ilk film Tere Naal Love Ho Gaya..
Tipik bol şenlikli bollywood filmi olsada insanı içine çekip, eğlendiren bi film diyebiliriz..
Karakterlerin biraz kore dramalarındaki hafif çatlak kız ve mıymıy erkek tiplemelerine benzemesi bununda bollywood usulü yapılmış olması gayet güzel..Bu bakımdan filmi diğer türdeşlerinden ayırıp izlemek için iyi bir seçenek olduğunu düşündüm ben..

Konuya gelirsek eğer :
Şirin bir köy olan Haryana’da özgür ruhlu erkek-fatma Mini yaşamaktadır. Tripatör ile taşıma işinde çalışan babası Bhatti, onun Sunny’ e olan ilgisizliğine karşın evlendirmeye oldukça kararlıdır.Ana karakterimiz Viren ise Mini’in babasının yanında çalışan hırslı ama mütevazi bir tripatör sürücüsür. Viren biriktirdiği parayla araba alıp, taksicilk yapma fikrini Bhattiyle paylaşmasından sonra, Bhatti bu hayalin üstüne konup ,tüm tripatörleri satıp araba alır. Ancak Viren’in yıllarca araba almak için biriktirdiği parası da tripatörle gitmiştir. Bhatti’den parasını ister o da onu kovar. Viren sarhoş bir halde Mini ve Sunny’nin nişanını basıp parasını ister, işler karışır ve durum öyle bir hal alırki Mini’yi kaçırmıştır. Yoksa o mu kaçırılmıştır? Mini ise Viren'e yardım edip babasından fidye isteyerek parayı kurtarmasını söyler.….böylelikle ekşın başlar. =D

Bu filmde de bolywood filmlerinin olmazsa olmazı sarili ablalar,

 Beraber söylenen romantik yada eğlenceli şarkılar,

Kadın karakterin erkek karakteri ezip geçtiği yarışmalar,

Her zamanki gibi bi yağmur sahnesi,

Romantik anlar,

Gösterişli bir düğün sahnesi,

ve dahi mutlu bir son...
mevcut olmakla birlikte burda da bir spoiler verdim sanki.. :D 
Nys görmemiş olun siz..
Sanırım filmle ilgili herşeyi verdim..Birde fragmanla, filmde sevdiğim 2 şarkıyı vereyim tam olsun..Bu arada film tr altyazıyla online izleme sitelerinde mevcut ,haberiniz olsun..
Şimdiden keyifli seyirler ..  
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...