11 Nisan 2013 Perşembe

Haikun Deng / Kilo Ölçen Klozet


Haikun Deng sıradışı bir tasarımcı..
Herkesin devamlı söylediği bişeyi hayata geçirerek orjinal bi tasarıma imza atmış bi kişi olarak hakkında çok bişi bulamadım ama yaptığı bu işle oldukça değişik biri olduğu kesin.. ^__^
Kısaca bahsetmek gerekirse 23 yaşında çinli bir kızceğiz..Gothernburg/İsveç'te ürün tasarımı bölümünde yüksek lisans öğrencisi ..

Şimdi diyeceksiniz ki bu klozet kapağının burdaki işi ne..

Kötü bi mevzu ama Haikun Deng ihtiyaç sonrası yaşanılan o hafiflik duygusunu dijital ortama aktarıp klozet kapağına monte ederek ne kadar hafiflediğimiz ölçen bi klozet kapağı yapmış..

Amacı ise sürekli kendini izleyip,tartıdan aşağı inmeyip kilo konusunda takıntılı olan hatunlara bi nebzede olsa yardımcı olabilmek..

Biliyosunuz uzakdoğuda kilo çok önemli..Herkes bizim tabirimizle her şekilde sıska olduklarını teyit etme ve hissetme ihtiyacı duyduğundan ,klozet kapağına tartıyı yerleştirerek bu sekilde onları mutlu etmeyi amaçlamış..

Bir yandan '' bunun medyanın empoze ettiği bişi olduğunu söyleyip,şişman olmak konusunda bu kadar da endişeli olmayın '' diyerek sosyal mesaj vermeyi unutmamış tabi..

Sitesini ziyaret etmek için tıktık..

Profili içinse başka bi tıktık..
2 yorum :

 1. Dahiyane diyemesek de güzel fikir!

  Girdi ile çıktı karşılaştırılıp, vücutda ki net kalan miktar hesaplanabilir.Böylelikle hücre başına düşen miligrama ulaşılıp, alınan miktarın ne kadarının kullanıldığı, ne kadarının fazla geldiği tespit edilebilir. Sonuç olarak; müsrüflük yapılmaması, gerektiği kadar yiyip boşuna tuvalete gidilmemesi de sağlanabilir.Kesin bunun için yapmıştır bu klozeti :D

  Çok saçma bir yorum olduğu aşikar, kusura bakma uykusuz olunca benim kafa güzel tabi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. biraz anlaşılmaz olsa da,deniz bakış açın gerçekten iyi ..^o^

   lakin bu kızceğizin mantığıyla bi yığın işleme ve düşünceye gerek kalmadan sadece oturmanın başında ve sonundaki miktarı akılda tutmak motivasyon sağlaması açısından gayet mantıklı geldi bana.. kk :D

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...