6 Nisan 2013 Cumartesi

The Beast

The Beast
Asker olan Tae Hun ve kardeşi Bo Ra ailelerinin son üyesi büyükannelerini de kaybederler. İki kardeşin birbirinden başka kimsesi kalmamıştır artık. Tae Hun Afganistan'da ki savaşa yardım götürmek isteyen insanları korumak için  gidecek ekibe dahil olurken kardeşi Bo Ra mankenlik yaptığı ajansın önerdiği yerlerde çalışmaya devam etmektedir.

Yakın iş arkadaşlarından birinin ricası ile onun yerine bir işi kabul eder ve bir arkadaşıyla iş görüşmesine gider. Yolda ellerinden alınan telefonları yüzünden içlerine düşen kurt gittikleri mekan ve gördükleri adamlar yüzünden daha da büyümüştür.
The Beast
Günler sonra sanal ortama düşen Bo Ra'nın videosu ile abisinin karşısına dikilir iki arkadaşı. Bo Ra bir seks sitesinde konuk olarak lanse edilir bu videoda. Aniden ortadan kaybolan kardeşinin bu işten sıyrılması için üstlerinden bahane ile izin alan Tae Hun kardeşinin peşine düşer. 

The BeastÖncelikle polise giden asker abi polisin efelik yapmasından ümidini yitirerek "boşuna mı yaptım ben bu kasları " düşüncesinin de kendisine verdiği yetkiye dayanarak yollara düşer. 

Bir kovalamaca hikayesi olan The Beast kardeşinden başka bir şeyi kalmayan Tae Hun'un yaşadığı kovalama sürecini gösteriyor bizlere.

Vurdulu kırdılı film severlere hitap eden film eğer vurdu kırdı seyretmekten hoşlanmıyorsanız da Seok Won Jung
'un güzelliğini izlemenizi sağlıyor bol bol.

Kötü bir film değil ancak bana hitap etmediği de ortada (: Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...