29 Haziran 2013 Cumartesi

Nu'est Türkiye'de

Nu'est
Nu'est
K-POP müziğinin sevilen temsilcilerinden Nu’est grubu, 28 Haziran'da ülkemize geldi malumunuz. Delikanlılar ülkemizde düzenlenecek olan K-Pop Dans ve Şarkı yarışmasında konuk jüri olarak görev alacaklar. Akşam 7'de topraklarımıza ayak basan grup üyeleri onlarca hayranı tarafından karşılandı.
Nu'est
Nu'est
Hayranlarına şirinlik yapmaktan geri durmayan grup üyeleri yaptıkları açıklamada Amerika ve Avustralya dışında ilk kez bu kadar ülkelerinden uzak bir ülkeye geldiklerini söylediler. Hayran kitlelerinin bu kadar uzakta olmasının şaşkınlığını yaşadıklarını belirten ekip, kardeş ülke Türkiye'den güzel anılarla dönmek istediklerini eklediler.
Nu'estNu'est
K-Pop Dance Cover yarışmasının elemelerinden biri ilk kez ülkemizde yapılıyor. 550 aday arasından seçilen 13 yarışmacı solo veya grup olarak katılacak.

Yarışma 29 Haziran'da İstanbul Cemal Reşit Rey Konser Salonunda gerçekleştirilecek. Burada başarı kazanan isim 28 Eylül’de Gangwon Eyaletinde yapılacak olan finale katılmaya hak kazanacak. 

Nu'est'in de küçük bir show yapacağı yarışmayı Kore Kültür Merkezi'nin ilan ettiği koşullarla başvuran izleyicilerce ücretsiz takip edilebilecek. Ayrıca Kore Fan Kulüplerinin açtığı stantlar gezilebilecek, Kore geleneksel kültürü üzerine tanıtımlar, Kore Popu dans workshopları ve çeşitli ücretsiz aktiviteler olacak. 
Nu'est
Ayrıca grup şanslı sevenleri ile tekne gezisine çıkacak. Umarım gerçek hayranları bu unutulmaz ana sahip olarak evlerine dönerler. "Benim babam çoooog zengin alacak bana Nu'est'i" diye dolaşan tipler kenarda dururlar (:


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...