23 Haziran 2013 Pazar

Plump Revolution: Tombul Devrim

 Plump Revolution: Tombul Devrim
Do Ah Ra oldukça başarılı ve işine özen gösteren bir modeldir. Tahammül edemediği tek şey etrafında gezinen şişman insanlardır. Sırf şişman oldukları için etrafta  gezinmelerine bile sinir olduğu bu insanları paylamaktan çekinmez.

Görücü usulü buluşmaya gittiğinde etrafındaki erkekleri uzaklaştırma yöntemleri konusunda ise uzmanlaşmıştır. Vücudu için güzel sözler söyleyen, maddiyatına önem veren ya da işini sorgulayan... 

Etrafında ki erkekler onun için yönetimi kolay canlılardır. Ta ki son buluşmasında karşısına çıkan dördüncü eş adayına kadar. Bir iş toplantısı nedeniyle önceden buluşma yerine gelmiş olan Kang Do Kyung kızın bütün numaralarına şahit olduktan sonra kibarca masaya oturup yaptıklarını acımasızca yüzüne söyler ve yeri terk eder. 
 Plump Revolution: Tombul Devrim
Uzun zaman sonra ilk kez görmezden gelinen genç model alttan almaya niyetli değildir. Adamın peşinden koşarken gizemli bir ses durmasına neden olur.

- Yanına şemsiye al.
 Plump Revolution: Tombul Devrim
Artık kızımızın hayatı tamamen değişecek yeni bir hal alacaktır. Birlikte çalışmak zorunda kaldığı Kang Do Kyung bir şekilde gönlünü çaldığında yapması gereken bir şey vardır;
Kilo almak!

Aşk için bunca yıldır kilo verdik bu seferlik kilo almaya ne dersin?
 Plump Revolution: Tombul Devrim

Kilo takıntılı Korelilere biri dur mu diyor??? Eğer öyleyse kararında olursa ne mutlu bir devrim (: Malum Kore halkı çirkin yüzünü göstermek istediğinde duruma maruz kalan kişi en basit yolu seçerek intihar ediyor ve sonraki hayatında paçayı kurtarabileceğini düşünüyor. "Bir film ile nasıl bu yerlere geldin yahu?" diye soracak olursanız etrafınıza bakın ^^

Aşık oldum anne Kilo veriyorum devrini kapatıp DEVRİM yapan filmimiz  oldukça şekerdi. Aşkı için kilo alan kızımız gerçeklikten uzak bir kahramana dönüşse de fikir hoşuma gitti. 
 Plump Revolution: Tombul Devrim
Göz bebeğim, gelecek vaat eden(!) delikanlımız Lee hyun Jin'i görür görmez izlerim ki diye atladığım film kadın ekseninde dönüp durarak tamamen kadın dünyasına odaklanmamızı sağlamış. 2 başrol yok yani (:

Oldukça başarılı olan kızımızın filmin başında Kang Do Kyung'a kızıp peşinden giderken görünen taytı tarihe altın harflerle geçilsin. Benim için bir ilkti bu (: Koreli kadında tayt giyiyormuş meğer :P 

Aşk için kilo alıp vermeyi bırakalım, filmden keyif almaya bakalım bence (: iyi seyirler.
10 yorum :

 1. Anaaam bay muhteşem gülüş^_^ Kadının göbek benmki gibi ama neden yanımda muhteşem gülüş yok :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O adam için alındığında işe yarıyorsa demek bu sistem (: Önce adamı bul sonra göbek yap mantığıı Hmmmm sevmedim eldeki hazırı kullanaydık iyiydi :P

   Sil
 2. Yazını sabah görüp bugün izledim. Öyle çok vıcık cıvık bir aşk hikayesi yoktu ama eh izletti. Ama ben sevdiğin insan için -değişmeme- taraftarı olduğum için kızın kilo alması çok hoşuma gitmedi. Ama güzeldi çok dolu dolu olmasa da iyiydi yani :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadın hikayesi olarak sunulmuş yakşaklı çocuğumuz ödül olarak bir köşede duruyor (:

   Kızın kilo alma durumuna bahane olarak aşk sunulsa da bu sayade kızın ruh halinin değişimi gözler önüne sergilenmiş bence (:

   Sil
 3. çok şeker bi filmdi kuzu iyiki tavsiye etmişsin..çok eğlendim izlerken.. :D
  değişme fikrini pek sevmesemde yine de kızın tombik halini çok beğendim..çok yakışmıştı ona..bay iç eriten ise..off off diyorum.. :D ( uçuşan kalpcikler, kalpcikler... kkk )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keyif almana sevindim kafan dağılmıştır umarım (: Seviyorum

   Sil
 4. Sabah yorumu görünce bakayım dedim ama bulamadım. Altyazısı çıkmış mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Online olarak paylaşımlarda mevcut ancak ben hiçbir yerde indirme linki görmedim ;)

   Sil
  2. Onu da bulamadım :( Biraz daha araştırayım yorumlardan çok merak ettim online da iş görür (:

   Sil
  3. buradan izleyebilirsiniz...

   http://www.korediziizle.com/plump-revolution-2012-izle.html

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...