23 Aralık 2013 Pazartesi

Bomba İddia: So Ji Sub ve After School'dan Jooyeon Birlikteler

 2013 çok sessiz bitti bitiyor diye düşünen Kore Magazin çalışanları yılı bomba bir finalle kapatmak istiyorlar anlaşılan. 


So Ji Sub ve After School'dan Jooyeon 

için 1 yıl 4 ay gibi bir süredir birliktelikleri olduğu iddiasını ortaya atan  Women Sense dergisi iddiasını güçlendirmek için ikilinin tanışma noktaları olarak MBLAQ G.O'yu göstermiş. 

şimdilik ikilinin ajansları görmedik, duymadık, bilmiyoruz gibisinden kıvırdıkları için durumun gerçeklik payı var gibi duruyor (: Bakalım Ji Sub kalbindeki prensesi değiştirmiş de biz hala gerilerde mi yaşıyormuşuz?Ne diyelim efendim G.O o kadar Türkiye'ye geldin, bir de şu kızların işini yapayım, başlarını çatayım demedin, alacağın olsun hain ^^

kaynak: tıktıkGüncel bilgi:
İki tarafta beklenen yalanlamayı yaptı bu arada. Sadece arkadaş olduklarını söyleyen ikili, bizi tanıştıran kişi G.O'dur evet ama biz aşık değiliz boşuna yediniz çocuğun başının etini diye eklediler. 

Durumdan nedense en çok tepki görerek etkilenen G.O yaptığı açıklamada :" Lanet olsun dostum, hiç mi derdiniz yok ki bana sardınız? Hey adamım onları tanıştırdıysam tanıştırdım neden rahat bırakmıyorsunuz, adamlar aşklarını yaşasınlar! " diye twitterdan tepkisini dile getirdi. 

Neyse GO bebek Türkiye ziyaretinde esirgediğin arabuluculuk için hala sana çemkirme hakkımızı saklı tutuyor, yanaklarından öpüyoruz annem ^^3 yorum :

 1. ah cadııııı ilk gözağrım bu oppaaaa haberii görünce dumura uğradımm evet hep bekar kalmayacak ama ben oppama daha olgun ne bileyim han ji min gibi birini yakıştırıyodumm kendiside öyle biri olduğu içinn ama işteee ne yapcan gönül buuu ah oppa ahhhhhh ottokaciii :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar yalanlama haberi üstüne bir yerlerde el ele kol kola yakalanmazlar umarım, çünkü kızın tarifini yapıp nişan yüzüğü aldılar haberide çıkmış bir dergide (: Ji Sub aktör kimliğiyle başka şarkıcı kimliğiyle başka izlenim bıraktı bende ^^ Kişiliğine dair yorum yapamadım şimdi ^^ Mutlu olsun yeter kerata

   Sil
 2. 1..2..3.. Mimlendiniz ^^ http://koremasali.blogspot.com/2013/12/123-mim-sevdim-sevmedim-reklam-mimi.html

  YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...