14 Mart 2014 Cuma

Mini Bir Dizi:After School Bokbulbok / 2013


Dizimiz okulun sessiz sakin ve görünmez kızı Kim So-Eun'un sakin sakin ders dinlerken penceresine gelen güvercinin bi davetiye bırakmasıyla başlıyor...Davetiyede yazanlar çok şaşırtıcıdır çünkü kızımız bugüne kadar hiç kimseden bi davetiye yada ona benzer bişi almamıştır..

Merakına dayanamayıp davetiyede yazan yere gittiğinde okuldaki 5 yakışıklı elemanın oluşturduğu önemli bi kulüp olan "Bokbulbok kulübü'' ile karşılaşır..

Bu yakışıklı çocuğun herbiri ayrı bişide yeteneklidir ama kızımızın bi problemi vardır.Çok şaşırtıcı olsa da hiçbiri hakkında bi bilgiye sahip değildir..Tanışma evresinde kızımızı kandırıp bu 5 yakışıklı eleman Kim So Eun'ı kulübün kaptanı yapıp üzerine sorumluluk yüklerler..





Grubun yakışıklısı,sert çocuğu Seo Kang Joon ve  
Grubun sanatsal yönü olan romantik,içli ve aşık çocuk Gong Myung 


Sportik bebe Kang Tae Poong ve 
Grubun akıl küpü,en bilimsel konuşanı ve çenesi düşüğü Han Jae Hee



vee son olarakta erkekleri bile bayıltan tipiyle Yoo Il nam-ı diğer çiçek çocuk....

Bu garip kulübün her bölümde tamamlaması gereken bir görevi vardır ve bu görevler ne olursa olsun yapılmalıdır..Görevler yapılırken yaşanan olağanüstü şeyler So Eun'u değiştirip normalde ürkek olan karakterinden çıkararak daha parlak ve özgüvenli olmasını sağlar..

Bunun yanında kulübe katılmasıyla farklı bi hayata adım atan Kim So Eun arkadaşlık ,aşk ve bu şaşırtıcı topluluğa katılmasının arkasındaki gizemleri öğrenmeye başlar..


Bölüm sayısı 12 olmasına rağmen dakika olarak 12 yada 14 arası değiştiğinden bi oturduğunuzda hepsini izleyip kalkmanız mümkün.
Üstelik her bölümde konuk oyuncu olarak değişik ünlüleri alması çok hoştu..Hello Venüs grubundan tutun da Joo Sang Wook, Yoon Seung Ah, Lizzy, Jung Kyung Ho gibi bir sürü aşina olduğumuz oyuncu vs vardı..

Ben izlerken çok eğlendim..Kesinlikle tavsiye ederim.. :))

Bu sahneden sonra iki çocuğun yaşadığı travma çok komikti.. :D
( ivit kızlar bazen yalnız kalmak ister...kkk  )



Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...