7 Nisan 2014 Pazartesi

Yoga Class 2009

Yoga Class 2009
Bir online satış programı sunucusu olan Hyo-jung, birlikte sunum yaptığı genç ve güzel kıza işini kaptırınca hayatına yeniden yön vermek zorunda kalır. Gençliğinde çirkin olduğu için uzaklaştığı arkadaşının ani değişimine de tanık olduktan sonra ondan aldığı tavsiye ile bir aktrisin işlettiği gizemli bir yoga sınıfına başvuruda bulunur.

Farklı dünyalardan gelen kadınların buluştuğu bu yeni sınıfta asla yapılmaması gereken basit kurallar vardır.  Yoga hocası Nani Hyo-jung'un altını çizerek belirttiği bu beş kural ise şöyledir. 
1. Yemek yememek, 2. Dersten sonra bir saat boyunca duş almamak, 3. Aynaya bakmamak, 4. Binanın dışına çıkmamak, 5. Kimseyi aramamak. 

6 günlük eğitim boyunca aşılan kurallarla sınıf oldukça ürkütücü bir hal almaya başlar.
2009 yapımı film Korku- Gizem türünün örneği olarak vizyona girmesine rağmen son yıllarda moda olduğu üzere ülkedeki güzellik sektörünü sert bir şekilde eleştiriyor. Sistemin kurulduğu sert düzenin bir şekilde şeytanın oyuncağı olmakla suçlayan film söyleyecek şeyi olan ama anlatımının vasat kaldığı bir yapım. Güzelliğiyle gönlümüzü fetheden Yoo Jin başrollerde ^.^ 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...