29 Ekim 2014 Çarşamba

Hyun Bin Geri Döndü: The Fatal Encounter/ 2014

Kral Jeongjo (Hyun-Bin) krallığının başlarındadır ancak etrafı çoktan onu kumanda etmek isteyenler tarafından çevrilmiştir. Bunu başaramayacaklarını anlayınca ona karşı kemik bir kitleyle karşı koyarlar.
The Fatal Encounter/ 2014

Yanında yalnızca Sang-Chaek ismindeki katibi ve Geumwiyoung Komutanı Kook Young vardır. Sadece bu ikiliye güvenerek başına geleceklere hazırlık yapmaya çalışan Kral'ın karşısındaki en büyük güç Ana Kraliçe Jung soon (Han Ji-Min) ve bakanlar vardır. Alışılmışın dışında isteklerde bulunan  Kral Jeongjo'ya suikast hazırlayan bu kitle açıkça Krala karşı koymaktan çekinmezler. 
The Fatal Encounter/ 2014
Ayrıca etrafta gizemli şekilde dolaşan Eul-Soo (Cho Jung-Seok),bir bumerang gibi fırlatıldığı noktaya giderken çevresindeki insanları da ortadan kaldırır. Çocukluğundan beri özel bir suikastçı olarak yetiştirilen Eul Soo sevdiği kadını koruyabilmek için kralı yok etmek zorundadır.
The Fatal Encounter/ 2014
Hyun Bin ve Han Ji Min

Han Ji Min ve Hyun Bin'i aynı yapımda izlemek için tutkulu bir aşk hikayesine gerek yokmuş demek ki, makul duyguların en güçlüsü aşk değil intikamdır. 
The Fatal Encounter/ 2014
Cho Jung Seok
Baştan sona çok iyi kurgulanmış tarihi, aksiyonu ve muhteşem görselliği harmanlayan film özellikle tarihi yapımlara ilgi duyanlara büyük bir şölen sunuyor. Tek bir oturuşta tarifsiz duygular eşliğinde keyifle izleyeceğiniz bu yapım 'Hyun Bin romantik komedilere ara verdiğinde daha da büyüyor gözümde' sözümü tekrarlattı bana (:
The Fatal Encounter/ 2014
Hyun Bin Vs  Cho Jung Seok 
Oyunculuklar, yönetmenin filme hakimiyeti,  görüntü yönetmeninin muhteşem seçimleri derken ba-yıl-dım!

Mutlaka izleyin ;)


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...