25 Haziran 2015 Perşembe

My Love My Bride

My Love My Bride
Birbirini seven ve dört yıldır birlikte olan Young-Min (Jo Jung-Suk) ve Mi-Young (Shin Min-Ah) sonunda evlenirler. İşte izler için film bu noktadan sonra başlıyor. 

Balayının balını yedikten sonra hayat meşgalesiyle birlikte ilişkilerini korumaya çalışan iki aşık zamana ve kendilerine karşı bu aşkı koruyabilecek midir?

My Love My Bride

My Love My Bride

Jo Jung-Suk ve Shin Min-Ah bir araya gelmiş bu yapım için, Uzun zaman düşünüp Jung Suk'un çirkinleştirilmesine karar verilerek çekilen film ilişkiler ve yeni evlenenler üzerine kurulmuş. 

Bu filmi izlerken keyif alıp gülüyoruz evet, bir yandan da düşündürüyor ama evlilik kadın alttan aldığı sürece devam edebilen bir yapı. Film boyunca alttan alan kızımız bir kere dik başlılık yaptığında aile yıkılmaya kadar gidiyor. Bilemedim ben bu acı gerçekle yüzleşedurayım siz filme bir bakın ;) 

4 yorum :

 1. Min ah'ı severim ama sanki ona pek gitmemiş bu film..:/ Yani nasıl desem daha farklı bir rol gidebilirdi gibi..Filmi de sevdim gibi ama basit geldi nedense..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Min Ah'ın filmleri genelde bu tarz hikayeler şirinlik ve güzelliğini gösterdiği yapımlarda parlıyor ancak film nedense bende de bir garip his bıraktı

   Sil
 2. Hep burda ol ve paylaşımlar yap taam mı?:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah teşekkür ederim <3 Hevesim geri geliyor

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...