5 Aralık 2015 Cumartesi

Her Legend

Her Legend
Eun Jung Soo küçük yaşta annesini kaybetmiş, amcasının yanında büyümüş bir kızdır. Çocuk yaşta karşılaştığı bir kadının kendisini evlat almasının ardından geçirdikleri kaza yüzünden yeniden amcasının evine dönen Jung Soo hayallerinin peşinden koşmaktan vazgeçmez.

Deri çanta yapıp satan amcasından öğrendikleriyle ünlü markalarda alışacağına inanan yetenekli kızımız adını duyurmuş ünlü  firmalara tasarımcı olarak başvurmaktan geri kalmaz. (O ne özgüven o demekten başka bir şey kalmıyor bize.)
Her Legend

Yine bir gün ilham(!) almak adına havaalanında yurt dışından taze gelmiş model çanta fotoğrafları çekerken karşılaşırlar Do Jin Hoo ile. Sonra bu karşılaşmalar kadere dönüşecek ikilinin hayatlarına yön verecektir.
Her Legend

 20 bölümlük alaylı tasarımcı okulludan daha iyidir içerikli bir dizi. Daha önce benzer şekilde çekilen ve ayakkabı tasarımcılarını konu alan I Do I Do dizinin kenarından köşesinden geçemeyecek düzeyde olan; anlatmak istediği şeyi tam olarak bulamayan ve genel çizgiler etrafında dolaşan, pembe bulutlar üzerinde dolaşırken şirinler köyüne ulaşacağına inanan bir dizi olmuş. 
Her Legend
Dizideki tek iyi şey üvey anne görüntüsüyle Kim Mi-Yeon rolünü kanatlandırarak sergileyen  Soo-kyeong Jeon. Kadını izlemek için diğer dizilerine bakmayı not aldım bile çoktan ;)Zamanınız olsa bile daha iyi bir şey bulacağınızdan eminim.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...