6 Şubat 2018 Salı

Go Back Couple

Go Back Couple
Sevdiği kişiyle evlenmek, güzel bir çocuk sahibi olmak. Hayalini kurduğunuz şey gerçekleşmişken bir insan daha ne ister?

Peki ya hayaliniz bir günde kabusa dönüşürse?

Go Back Couple
Evliliğinden pişmanlık duyan bir çifti konuşmamasından ve birbirini dinlememesinden kısa sürede biten bir evlilik ve yüzüklerini çıkarmadan dilekleri tek bir dilek; Keşke onu tanımasaydım. 

Go Back Couple
   Ban-Do ve Jin-Joo zamanda geriye giderek üniversite yıllarına geri dönerler. Özlemle andıkları yıllara dönmek önce ikiliyi şaşırtsa da ortadan kalkan sorumluluk ve özlenen arkadaşlıklar keyiflerini yerine getiriyor. Geride bırakılan tek şey biricik evlatları.

Go Back Couple
 ikili dileklerinde olduğu gibi birbirinden uzak durmak için ellerinden geleni yaparken geçmişlerini ve insan ilişkilerini de yeniden gözden geçirme fırsatı buluyor.

Go Back Couple
Geride bırakılan aşklar, özlenen arkadaşlıklar ve sürekli sorulan "ya?" sorusuyla geçmişe sıkışıp kalan iki insanın oldukça eğlenceli hikayesi.

Çok keyifle başlayıp klasik Kore dizisi finali yapan bir dizi olsa da göz atmanızı tavsiye ederim ;) 
 Go Back Couple
2 yorum :

  1. 2017'de çok güzel diziler yayınlandı(bknz. Goblin:)) ama bu dizi sanki ben gibiler için yazılmıştı. Diziyi izleyen 20'lerindeki arkadaşlar kendilerinden çok şey bulamayabilirler. Dediğin gibi klasik sonla bitti ama benim gibi +30 ve evli olanlar için umut kaynağı oldu:) Hele dizideki anne-kız sahneleri... beni hem zorladı hem de o kendimi tutup ağlamadığım zamanların telafisi oldu(Annemin rahatsızlığı sebebiyle 2017 biraz zor geçti diyebilirim). Kısacası çok sevdim herkese tavsiye ederim. Sen zaten her zamanki gibi güzel tanıtmışsın ben de biraz ekleme yapayım dedim:) Sevgiler, Seda

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. O geri dönüş anları beni de çok duygusal karmaşaya soktu, bir ağladım bir güldüm. Genç arkadaşlar belki de bir kaç yıl sonra izlediklerinden keyif alabilirler haklısın ;)

      Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...