10 Şubat 2018 Cumartesi

Missing: Missing Woman

Missing Woman

Ji Sun ve boşandığı eşi kızlarının velayeti için tartıştıkları bir süreçtedirler. Kariyerinde barıylayakta duran bir kadın çizgisi çizmek için uğran Ji Sun, kızının geleceğini iyi bir şekilde sağlayabileceğini de göstermek istiyordur. 

Yoğun iş temposu ve tek başınaldığı sorumluluklar onu iyice yorunca yakınlarından dadı tavsiyesi ister. Koreceye pek hakim olmayan bir Çinli ile anlaşır. Kadın dili rahatça konuşamasa da bebeğin sevgisini hemen kazanır ve işi kapar.
Missing Woman

Han Mae annesinin yokluğunda ufaklıkla ilgilenen sessiz sakin görünen biridir. Yoğun işleri yüzünden eve geç geldiği bir gün Ji Sung ne bebeği ne de bakıcısını evde bulur. Önce kocasının bebeğini kaçırdığından şüphelenen kadın tek önceliği olan bebeğinin peşinden bir kovalamacanın içine düşer. 

Missing Woman Missing Woman

İki kadının duyguları üzerinden aktarılan, muhteşem oyunculuklar ile iyice içine çekileceğiniz, son zamanda izlediğim en iyi Kore filmi. 
Hem duygusal geçişler hem de hikaye akışı 
sizi içine çekerken çok duygusal anlar sizi bekliyor olacak.Mutlaka izleyin ;)


2 yorum :

  1. Bu filmi izlemek ve izlememek aradındayım başrol kadını pek sevmem açıkcası birazda ondan olabilir.Ama siz bu kadar beğendiyseniz bi bakayım listeme alayım :D

    YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...