11 Haziran 2018 Pazartesi

One More Happy Ending: Mutlu Sonlara Açığız

Han Mi-Mo ikinci evliliğini yapmak isteyen insanlara yol gösteren bir temsilcidir. Şaşaalı bir tanıtımla yalan başlangıçlar yerine insanların kişiliklerine en uygun kişiyi bulmasını amaçlayan bir şirketin sahibidir.

Song Soo-Hyuk magazin muhabirliği yaparak geçinmektedir. Oğluyla birlikte yaşayan Soo Hyuk ünlülerin gizli kaçamaklarını görüntüleyebilmek için kılıktan kılığa girer.
Go Dong-Mi öğretmenlik yapan, vasat görünümlü bir kızdır. Evlenmeyi çok istemesine rağmen bir türlü bu isteğini yerine getiremez.  
Baek Da-Jung, zengin bir adamla evlenmiştir. Ancak o da eşinden boşanmıştır.  Han Mi Mo ile evlendirme işlerinde çalışır.
Hong Ae-Ran internet üzerinden mankenlik yapar.Bu kadınların ortak noktası gençken "Angels" adlı bir idol grubunun üyeleri olmalarıdır. 
 Eski üyeler sık sık bir araya gelerek hayatlarına dair şeyler hakkında konuşurlar. 
Yalnız olmak, samimi olmak ve hislerini paylamadan bir arada yama kavramlarını ele alarak yüreğe dokunan oldukça keyifli bir dizi çıkarmış ekip. 

Baba oğul, karı koca, kadın kıskançlığı gibi kemik konuların yanına yeniden sevmeye cesaret etme fikrin ve çelişkileri de çok güzel işlemişti.

 İzlerken büyük keyif aldığım 
bir yapımdı. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...