10 Mayıs 2011 Salı

Prosecutor Princess / Savcı Prenses

savcı prenses, prosecuter Princess


İsim: 검사 프린세스 / Prosecutor Princess
Bilinen Diğer İsmi: 검사 마타하리 / Prosecutor Mata Hari
Tarz: Romantik
Bölüm Sayısı: 16


Oyuncular:
Kim So Yeon--- Ma Hye Ri
Park Shi Hoo--- Seon In Woo
Han Jung Soo--- Yoon Se Joon
Choi Song Hyun
Yoo Gun
Park Jung Ah

savcı prenses, prosecuter PrincessKonusu: Ma Hye Ri zeki, moda tutkunu (ki giydiği şeylerle en fazla ikoncan olabilir) biridir. Zekası hukuk sınavını kolaylıkla geçer.  Yemin törenine katılmak yerine moda gösterisine  giden hanım kızımız burada geleceğinde hayatına yön verecek iki erkekle tanışacaktır. Ma Hye Ri Savcılık hayatına adım atar atmaz ortalığı karıştırır ve meslektaşları tarafından dışlanır. Burnunun dikine gitmeyi seven kızımız bir yandan makamına tutunmaya çalışırken hayatı öğrenecek, bir yandan da aşkı sorgulayacaktır.
Park Shi Hoo,  Seon In Woo rolüyle karşımızda. Kah gizemli bir yolcu, kah avukat bazen yazar,  yakışıklı yan komşu, En iyi arkadaş, arabulucu, Aşçı, Hayaletsavar vb. Aklınıza gelebilecek herşey olabiliyor.  Han Jung Soo , Yoon Se Joon  rolüyle karşımızda bu kez. 
Chuno  izleyicileri kendilerini hemen çıkaracaktır. 
Muhteşem ses tonuyla burada da karizmatik  savcı rolünde.  Karısını kanser yüzünden kaybetmiş, yedi yaşında kızı olan yalnız bir baba. Gülümsediği bir iki kare görebildim şimdilik...  

Savcımıza aşık ikinci kadın karakter. Zamanını çalışmaya ve savcıya adamış bir kızcağız. Savcının kızına bakma işini annesiyle birlikte yürütüyor. Ma Hye Ri kızımız sayesinde hayatı ekşına kavuşuyor. Çerçeveli siyah gözlükleri çıkardığında Savcı Prenses'ten çok daha güzel olduğu ortada :)
Jong-suk Lee, Sung-ho Choi

Dizide yer alan diğer Savcılarda oldukça tanıdık gelecek sizlere. Secret Garden dizisinden tanıyacağınız Jong-suk Lee,  One Percent of Anything' ten, My Mighty Princess'ten hatırlayacağınız Geon Yu ve diğerleri.... Anlayacağınız kadro sağlam :) Taş gibi


OST

Dizinin en güzel yanlarından biri de OST si. Dinleyince anlayacaksınız demek istediğimi. Özellikle Monday Kiz Goodbye My Princess şarkısına bayıldım ben :)  Ost yi indirmek isterseniz burayı tıklamanız yeterli olacak.


Modayı yakından takip eden kızımızın tercihlerine hasta oldum. Özellikle mezuniyette giydiği ayakkabılarda neydi öyle. Şeker bayramı sonrası sıkıntıdan kendine ayakkabı yapmış Derya Baykal gibi dolaşıyordu ortalıkta. 


Seon In Woo 7. bölümde gördüğüm bir detayla kilimcinin köroğlu etiketini yedi benden. :) Kendisi su yolunda kırılan en tatlı testi olacak bu gidişle... 

Dizinin şimdilik ilk 7 bölümünü izleyebildim. Özellikle 7. bölümün finali oldukça ekşınlıydı hehe

3 yorum :

  1. Goodbye My Princess şarkısı benim için yazıldı kısımmm :P

    YanıtlaSil
  2. Ben daha az önce bitirdim bu diziyi :)Gerçekten çok güzel bir diziydi.Müzikleri müthiş :)

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel şarkılar var cidden Ost sinde dizinin. (:

    YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...