22 Mayıs 2011 Pazar

Secret Garden | Gizli Bahçe - Bölüm 2secret-garden
Oska ile Gil Ra Im cilveleşirken ortamda gerilen Joo Won'un tripleriyle başlıyor ikinci bölüm. ama bu tripleri gören nerede? Gil Ra Im'i çözmeye çalıştığı sırada Oska'nın bu kadar sıcakkanlı muhabbet başlatması, Ra Im'in verdiği utangaç tepkiler derken beyimiz kendinden geçiyor. Yavru Ceylanını korumak için Oskayı ortamdan öteliyor. 

Gil Ra Im hayal olarak ilk kez bu bölümde karşısına çıkıyor Joo Won oppanın. Ve bu hayal peşini bırakmadığı için lügatta sevimli bir deyim daha yerini alıyor. 
"Kim Suanmuu.."


Neden bu kadını unutamadığını anlamaya çalışan Joo Won  aşık olamayacağını ispatlamak istercesine kendi kurallarını sayar. Zeki olmalı, 24 yaşından küçük olmalı, En iyi 30 şirket sahibinden birinin kızı olmalı...Action School seçmeleri de çok eğlenceliydi. Çığlık çığlığa karate figürleri yapan mı arasınız, soğan doğrama rekoru kırmaya çalışan mı, şarkı söyleyeceğim diye komedi fırtınası koparan mı? Her karakter komikti.  Taa ki sırada Joo Won yerini alana kadar. Sıra bir anda karizmaya kavuştu.. Ve gösteri sırası kendisine geldiğin de 
Muhteşem mütevazilik örneği:


Yönetmen:Özgeçmişin yok.
Joo Won: Nezaketimden dolayı.Çünkü görürsen şok olabilirsin.
Yönetmen: Eğer özgeçmişin yoksa orada neden dikiliyorsun?
Joo Won: Yanında oturan kadından dolayı. Çünkü benimle buluşmayı kabul etmiyor. 
Kolun iyi mi? İyice bakıldın mı?
Gil Ra Im:Elemelere...
Joo Won: İşten sonra ne yapacaksın? Sana söylemem gereken bir şey var.
Gil Ra Im:Elemelere girmeyeceksen...
Joo Won: Soru sorun. Ne yapmam gerek?
Uzmanlığın ne?
Joo Won: Para kazanmada iyiyimdir.
Bu iyi.Ama bize kanıtlaman gerek


Cüzdanını çıkaran Joo Won bilginiz olsun para harcamak hobimdir der ve gönüllerin şampiyonu oluverir bir anda elemelerde. 
secretgarden


Eleme alanından Ra Im'in davetiyle ayrılan Joo Won neden orda olduğunu açıklamak zorundadır. Amma velakin hanım kızımıza ben senden hoşlanıyorum, peşindeyim diyemediği için sadece hastane masraflarını almak için geldim diyebiliyor.Arada "Patronunun koynunda gittin, bir teşekkür bile etmedin" diyerek taş atmaktan da geri kalmıyor.

İşte o davet...

Kızın aklında yer edecek şirinlikler bu noktada başlıyor.
-Neden böyle tuhaf bir kadınsın? Sinirlenince nasıl daha güzel olabiliyorsun? ve Caaaan! Kolundaki yaraya bakma olayı 


Yaranın nasıl iyileştiğini görmek istiyorum diyerek kolunu açan Joo Won biraz itişip dursalar da bakışlarıyla kızları etkilemeyi çok iyi becerdi.^^  İz bırakmış, Miş Korea olamazsın artık demesiyle de ben koptum ... 


Annesiyle gelin adayları hakkında yaptığı konuşmada güzeldi. 


Kader hakkında zırvalayan biri değil, iyi bir eş ve anne olabilecek birini bul. Yüzü mü? Nefesini neden tüketiyorsun?  Elbette güzel olmalı. Şık kısa saç kesimli, koyu tenli ve çok gülmeyen biri. Kolayca sinirlenebilen biri. Biraz hüzünlü gözleri olan… Bıçak yarası olduğu için Miss Korea olamayacak biri.


Action School'da  eğitim yaptıracak olan Gil Ra İm bacı oturmuş birşeyler içmek üzereyken yanına gelen sunbae ile Joo Won çekiştirmesi yapar. Telefonunu isteyen hikayenin sevimli sunbae 6159 numarasıyla oracıkta sessiz sakince duran Joo Won'u arar.  


Joo Won severlere duyurulur :
"Çok Para Kazanıyorum yaz 6159'a gönder. Joo Won evinize gelsin"Bu kısımda Hyun Bin tepkileri çok eğlenceliydi . Ve lügata yepyeni bir sevgi sözcüğü daha ekleniverdi. "5. kaburgan 6. olmadan gel."
Kızla başbaşa kalmak için ekibe  içki ısmarlayan Jw merdivenlerde Ra İm'i beklerken fazla haylaz çocuk tipi vardı ^^ Yaramazlık yapmadan durması beklenemezdi. Uzun ayacıklarıyla önce RI'in önünü kesti. sonra da bir güzel taş atıverdi kıza.
"Kadınlar erkekleri kendilerince etkilemek isteyince, şampuan kokan ıslak saçlarını kullanırlar"
Ve doğal olarak o uzun bacaklarına tekmeyi yedi.  Ama bu Jw'yi durdurur mu?
tabii ki hayır. Önce Rİ'nin maddi durumu ve ailesiyle ilgili geniş çaplı bir araştırma yapmak istedi. Ra İm kızımızda Jw'nin bedeniyle bir güzel yerleri temizledi.  


Bir iki tepe taklak edilmenin ardından JW hooop! orada dur bakalım bebek :P diyerek RI bacımızı ters köşeye yatırıyor. Ve ciddi bir şekilde "Bu eşofman cidden pahalı " diyerek  şekline getiriyor insanı. Bu eğlenceli sahneden sonra ne olur?
Tabii ki RI bacının kankası basıveriyor ikiliyi hehe Bir sonra ki Proje Romantik mi diye oldukça doğal karşılıyor gibi göründü gözüme burda. Jw hakkında yaptığı yorumlar ve gerçeği öğrenince anında toparlaması falan güzeldi. İçmeye gidelim diyen Jw'nin dediğini yapmak için RI'e İçmeye gidelim, bu içki normal içkilerden değil , sihir bu sihir diyor :) Al sana önceden belirtilmiş ekşın   (X_X) 
Dizinin sonunda çekime gidiyoruz hep birlikte. RI bacımızı 3 5 kez yüksek bi yerden aşağıya atan yönetmenin karşısına tüm karizmasıyla dikilen JW  ben onun hayranıyım diyerek bambaşka bir yere ulaşıveriyor gönüllerde^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...