7 Haziran 2011 Salı

The Accidental Couple / That Fool

Başrollerini Kim Ah Joong, Hwang Jung Min ve Sang-wook Joo'un paylaştıkları "That Fool" dizisi bir gece trafik kazasına şahit olan, postada çalışan "Bay var ya da yok" ile Kore'nin en ünlü aktrislerinden biri olan Ji Soo arasında ki ilişkiyi anlatıyor.


 Hayatı boyunca fark edilmemiş olan , büyük yıldız sayesinde herkesin baş tacı olurken hayatına ilk defa tadacağı duygularda girecektir. 
Kazana Takılanlar


  • Kim Ah Joong'u "200 pound beauty" filminden sonra ilk kez izleme fırsatım oldu. ağlarken çıkardığı hıçkırığımsı  sesi bile sevimli göründü gözüme :)  
  • "Paradise Ranch" dizisinden hatırlayacağınız Sang-wook Joo bu dizide de karizmasıyla ortalıkta gezinmeye devam etti... Amma velakin; Höh be Oppa! Bunu en odunu bile yapmazdı diye çok söylendim arkasından...Kulakları çınladıysa bilemem 


  • Başrolü kapan masum, saf, aptal, aşık adam için içim sızlasa da bu kadar kolay değil bu işler diyesim var ... Hayata pembe gözlüklerle bakanlar en büyük acıyı çekecek olan aptallardır!  • Tanıştırayım hayatı zehreden, dizide ki saçı yolunası insan da bu hatundur.. Lütfen çekinmeden bir tutamda siz yolun ;)

  • Dizide ki görümce, baldız ilişkileri, oyun oynarken yapılan mızıkçılıklar, Sırf adı romantik geliyor diye içilen Kapiçino ( Dikkat çok romantik isim!) , Masum adamcağızın tırnaklarına sürülen renk renk ojeler (Türkiye'de denenince olay çıkarıyorlar aman dikkat!) , Zorla evde verilen partiler çok eğlenceliydi. İşin içine Kang Mo ve babası girince ise bir sinir harbi başlıyor ister istemez. Elini kolunu sallaya sallaya hem nişanlısının hem sevgilisinin elini tuttu mu birdee !!!!!!


  • Neyse; Dizinin içinde çok güzel şarkılar da mevcut ! Ost de 18 şarkı bulunuyor ...
İndirmek İçin;


1.Part

Kod:
http://www.multiupload.com/55I5ZBA44K2.Part

Kod:
http://www.multiupload.com/55I5ZBA44K

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...