25 Aralık 2011 Pazar

Güney Kore Film / Dizi Klişeleri-5

Klişelerle dolu dizileri izlemeye devam ediyoruz. Hazırsanız yeni klişelerimiz geliyor.

*Güney Kore'de bizdeki Yeşilçam filmlerine benzer şekilde yağmur güneşli ve açık günlerde yağar. İki damla yağmur eşliğinde yürüyen çiftimizin üzerine aynı anda düşüverir güneş. (:


*Türkiye'de yaşayan herhangi bir insan için kapıdan uğurlama uzun bir işlemdir. Ayakkabı giymek zaman alır. Keratalar, bağcıklar ve sonunda vedalaşma yeniden. İşte bu noktada Kore'de işler öyle yürümez. Topuklusundan, bağcıklısına en fazla 10 saniyede giyilir o ayakkabı. Ki ellerini kullanmadan şakkadanak bunu becermeleri bende hala garip söylemlere neden oluyor. Ben Mutant yorumu yaparken sevgili çekiklerime diğerleri ne der Allah bilir. (:

*Bugün onun doğumgünü. O kim mi? Varsayın ki bugün Gong Yoo'nun doğumgünü (: Ne yapıyoruz? Hep birlikte uzata uzata Seil Cukka HamnidaSeil Cukka Hamnida Sarangnhanın Uri Gongiaaa Seil Cukka Hamnida diyor ve itina ile hazırlanmış, beyaz kremalı pastayı Gong'umuzun yüzüne güzelce yediriyoruz.(: Dikkat edilmesi gereken kısım göz çevresine gelmemesi. Bu maskenin sıkılaştırıcı etkisi göz çevresi için sakıncalı (: İşlem bitiminde cildi ılık suyla temizleyerek öpücükle tonik uyguluyoruz (:

2 yorum :

 1. Bende o ayakkabı giyilmesine bayılıyorum benim favorim yaz günlerinde hemen ayağa giyilip dışarı fırlamak için hazırlanmış terlikler parmak arası favorimdir
  Bizim kapıda hep olan kilişedir o arkadaşları uğurlarken dedim bir daha convers giyip gelmeyin öldürürüm kapının önünde dondum onlar yüzünden :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adamlar ne giyse 10 saniye daha uzunu yok görmedim :D

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...