19 Aralık 2011 Pazartesi

Kidari ajeossi / Daddy Long Legs

Kidari-ajeossi_Daddy-Long-LegsBir radyo programında metin yazarlığı yapmaya başlayan Young-mi Cha'nın(Ha Ji Won) hikayesini dinlemeye hazır mısınız? Hayatının en zor anlarında, ilk iş gününde, sınavlarında, her zaman yanında olduğunu hissettiren gizemli, birinin varlığıyla hayata daha sıkı tutunan Ha Ji Won  unnim oyuncu kişiliğiyle yine beni sevindiren bir yapımın içinde yer almış. 
Kidari-ajeossi_Daddy-Long-Legs
İş yerinden bir arkadaşının evine taşınır ve burada kaldığı sürede eline geçen maillerle gizli bir aşka şahit olur. Peki bu aşkın taraflarına ulaşabilecek midir?
Kidari-ajeossi_Daddy-Long-LegsKidari-ajeossi_Daddy-Long-Legs
Kendisine her zaman yardım eden kişiye "Uzun bacaklı baba" lakabıyla seslenen Ha Ji Won yeni iş yerinde de onun varlığıyla güç bulur. İlk gününde yemeğe başladığı azar iş hayatında onu zorlayacakken gizemli hayalet tarafından yollanan hediyelerle işine sıkı sıkı tutunan kızımız artık onun ki olduğunu aramaktan vazgeçer ve şans perisine başarısıyla teşekkür etme kararı alır (: Hayatında yeniliklere kapısını açtığı sırada karşısına aşk çıkacaktır.
Kidari-ajeossi_Daddy-Long-Legs

Aynı iş yerinde çalışan bu günün vampir savcısı -okumak için tıktık- Joon ho Kim(Jeong-hun Yeon) kızımızın etrafında olmasından keyif alan, onunla vakit geçirmekten hoşlanan biridir. Radyo istasyonunun arşiv bölümünde çalışmaktadır. Ha Ji Won unnimle karşılaşmak için en romantik yerdir burası ayrıca (: - Kendi hain fentezilerime dahil ettim bu sevimli ikiliyi. Buradan sevgili "Feriştah yenge"ye de selamlarımı iletiyor ve Jeong-hun Yeon'un edeleli gollarıylan da kitap taşımasını izlemek güzel olsa gerek diyorum    - 
Hyun Bin'in de rol aldığı bu film beni etkileyen güzel detaylara sahip bir yapım oldu. Müzik konusunda cimri davranılmasaydı keşke diyor ve zaman ayırmanız gereken yapımlardan diye belirtmeden geçemiyorum.


Yeni bir filmde görüşmek dileğiyle sen kalın(: HapşiiiiiHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...