26 Aralık 2011 Pazartesi

A Man Who Was Superman / Superman'in Kore Macerası

A Man Who Was Superman
Bu da ne bir kuş mu, ya da bir uçak. Hayır hayır o SUPERMAN. (Dipnot: İçinde Super Junior üyesi barındırmaz (: !) 
A Man Who Was Superman
A Man Who Was Superman
Gianna Jun insanlardan haz etmese de onların hikayelerinden para kazanan bir televizyoncudur. Bir gün kamerası çalınır ve hırsızı kovaladığı sırada kendisine yardım eden enteresan biriyle tanışır. Bu ilginç adam kendisini Superman olarak tanıtır. Kız bu ilginç hikayenin peşinden giderek olayın aslını öğrenmeyi deneyecektir. 
A Man Who Was Superman
A Man Who Was Superman
İnsanlara yardım etmeye devam ederek içindeki süper gücü yitirmeyeceğine inanan Superman, bir süre önce kötü adam; Dazlak Cani tarafından kafasının içine yerleştirilen kriptonit yüzünden güçlerini kullanamadığını söyler.

Güç büyük demir kapıları açmıyor ama küçük bir anahtar...
Hepimiz içimizde; yeni geleceklere kapı açmak için o anahtara sahibiz.


 Diğer Süper Kahramanların da yeteneklerini kaybetmelerine neden olan Dazlak Cani'dir. Artık Süper Kahramanlar kim olduklarını hatırlamıyorlardır.
A Man Who Was Superman
A Man Who Was Superman
Superman geçmişine göndermeler yapan film, yer yer eğlendirici unsurlarda verse bunun yanında büyük söylemleri olan bir yapım. İzlerken bir yandan da içinizde bir yeri dürtüp kendine gel, ve bir şans tanı içinde ki güce diyor. Bir tek ufak adımın bile dünyada büyük değişiklikler yapacağı kelebek etkisiyle her yere yayılacağı inancına hakim kılıyor bizleri.
A Man Who Was Superman

A Man Who Was Superman


İçinizde ki Süper Kahramanı dürtme ve uyandırma zamanı geldiyse, önce kalkıp filmi izleyin hemen ardından da gülümseyerek başladığınız gününüze etrafınızda ki insanları umursayarak devam edin. Unutmayın; hepimiz birer süper kahramanız, sadece kim olduğumuzu kısa bir süreliğine unuttuk...
Film absürd komedi kıvamında başlıyor, ilerledikçe her şey anlam kazanıyor ve tamamlandığında içinizde bir heyecan dalgası bırakıyor (:
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...