7 Aralık 2011 Çarşamba

My DNA Says I Love You


my_dna_says_love_you
Teknoloji bu hızla ilerledikçe insanın gen haritası yakında çözülecek ve kaderimizin sırları açılacak.Genlerinizi kontrol etmek ve kaderinizi değiştirmek için tek yapmanız gereken küçük bir hap almak olacak.Her şey mümkün olacak!
my_dna_says_love_you
Bu fikirle yola çıkan film, kilo takıntısı olan Marlene ve temizlik takıntısı olan Gigi ekseninde dönüyor. Marlene ideal erkeği bulmuş, hayatına tam gaz devam ederken, Gigi istikrarsız ilişkilerinde hep terk edilen taraf  olmuştur. 
my_dna_says_love_you
Tilkinin dönüp dolaşacağı yer misali Marlene'ye taşınan Gigi bütün her yeri temizlerken duvarda ki mantarı görür. Ev sahiplerinin oğlu olarak bütün işleri itinayla yapan Teddy'i çağırır hemen. Teddy'de (Eddie Peng) bütün erkekler kadar yardımsever olduğundan hemen mantarı yok eder.
my_dna_says_love_you
Sevgilisi tarafından terk edilen Gigi bir hışımla bindiği arabasıyla kaza yapar. Çarptığı kişi üniversitede çıktığı Anteater'den başkası değildir.Eve döndüğünde eski sevgilisini kötülemek için ağzını her açtığında Marlene tarafından Anteater'a yönlendirilir düşünceleri.


my_dna_says_love_youmy_dna_says_love_you
Genlerinizi kontrol etmek... Çok uzak bir tarih gibi görünmüyor aslında. Film şişmanlık, titizlik, yaşlılık vb alışkanlıkları yok etmeye yarayacak haplar üzerinden eğlendiriyor bizi. Seviyorum seni ama pissin, at bir hap. Dünya sana güzel. Bugün fazla kaçırdım aman boşver at bir hap, cillop. 
my_dna_says_love_you


Burç işaretleri yalnızca güneş ve ayın yıldızlar ile arasındaki uzaklığını ölçer.Bu kaya parçaları milyonlarca yıl uzakta.Benim kişiliğim veya yaşamımla ne alakaları olabilir?

my_dna_says_love_you
Titiz kadının Tayvan'da ki yeniden yorumundan sonra Dünyada ki hiç bir canlı türü bana Tayvan'da açık ürün yediremez. En titizi bile böyleyse umutsuz vaka bu ülke (: Kendime not

my_dna_says_love_you
Tango rüzgarları esmeye devam ediyor Uzak Doğu'dan. Tango aşkın dansıdır, Seni seviyorum, Beni seviyorsun. Konuşmadan hislerini/duygularını dansınla anlatmalısın (: O  yüzden benim ülkemde kılıç kalkan var zaten (: Konuşmadan anlatma sanatı :D Ya benimsin ya kara toprağın uleeyn diye bağıran Kadir İnanır filmleriyle büyüdük biz (: Dur konu başka yere gidiyor. Çevirin kafayı bu tarafa :D Evet ne diyorduk. Eğlenerek izleyeceğiniz, Ay Kore'den biraz uzaklaşmam lazım anacım ama batı karamsarlığı da çekemem şimdi modundaysanız işte size sevimli bir film (: En azından Eddie öyle, bir göz atın bakalım ^^ Bu arada filmi çevirdiği için Berre'ye teşekkürlerimizi iletiyoruz (: 

my_dna_says_love_you
Başlarım böyle aşkın ızdırabına mı? Aşkın gözü kördür ne olsa yapılır mı?

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...