13 Ocak 2012 Cuma

Kimi Wa Petto / You Are My Pet 2003


Iwaya Sumire  (Koyuki Kato akıllı, güzel ve başarılı bir kadındır. Büyük bir gazetenin mükemmelliyetçi çalışanı olarak takındığı sert tavır nedeniyle üstü tarafından laf çarpılır, verdiği tepki nedeniyle günlük konuların işlendiği, herkesin küçümsediği bölüme atanır. Öfke ve hayal kırıklığı ile evine dönerken kapısının önünde, bir kutu içinde yaralı ve baygın bir adam bulur. O anki şartlardan dolayı mecburen evine aldığı bu yaralı adam yalnızlığına iyi gelir. 
Kimi-wa-PetKimi-wa-PetKimi-wa-Pet

Onu eski köpeği Momo'ya benzetir ve gidecek bir yeri olmadığını söyleyen bu genç adamı köpeği olarak evde bakmaya karar verir. Momo (Matsumato Jun) annesinden kaçmış, kendi yolunda ilerlemeye çalışan biridir. Ve bu teklif onun için nefes alma molası gibidir.   Bir arada birçok sorunu çözen ve bundan keyif alan ikili, yeniden dönen Koyuki Kato'nun  eski aşkı ile bir sınava tabii olur. Bakalım köpek sahip ilişkisi araya giren bu kuvvetli ilişkiden nasıl etkilenecek?
Jang Geun Suk ile Kim Ha Neul'un başrolde oynadığı You Pet filminde eksik hissettiğiniz her detaya bu dizide bir anlam yükleyebiliyor ve keyfini sonuna kadar çıkarıyorsunuz. Japonların uçuk fikirlerini de seviyorsanız mutlaka izlenmesi gereken yapımların içine koymalısınız Kimi Wa Petto dizisini.
Kimi-wa-Pet

Diziye ulaşmamı sağlayan Sevgili La Fea'ma teşekkür ediyorum (: İyi seyirler sevgili kazandiblerim

4 yorum :

 1. Kore versiyonu film diye biliyordum, ama hala izleyemedim çevirisi çıkmadı sanırım ne zman aratsam çıkmıyor. Matsumoto yu pek sevmem hoş kore versijonundaki köpeği de sevmem pardon oppayı:) neyse kore versiyon alt yazı çıkınca haber verin kızlar da izleyelim.

  YanıtlaSil
 2. Çevirisine başlandı Canım Kore yapımı filmin (: Çok yakın zamanda gelecektir ^^

  YanıtlaSil
 3. yaaa bir şey sorucam nail shop parisin türkçe altyazılısı yok mu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güliz hoşgeldin blogumuza Google'a dizinin adını yazınca göreceksin ilk 2 bölüm çevirilip yayınlanmış. Başka site ismi vermediğimiz için linkleri paylaşmıyorum senle

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...