18 Ocak 2012 Çarşamba

Sensitive Couple / ESP Couple

Sensitive_Couple
Su-min bir galeride resimlere bakarken, bir çığlık duyar. Arkasında gördüğü ilginç liseli kız dikkat çeker ve Hyun jin ile tanışır. İkinci karşılaşmaları bir parkta olur inatçı kızımız çocukta farklı birşeyler olduğunu anlar.  Su min insanların düşüncelerini okuyabiliyordur. Hyu-jin çocuğun bu yetenekleriyle oynayarak eğlenmekte bir yandan da ona yeteneklerini geliştirmesi için yardım etmektedir. Özel yeteneklerle doğan bu ikilinin başına neler gelecek?

Sensitive_Couple
Sensitive_Couple
Özel bir yeteneğin olsaydı sorusuna en çok verilen 3 cevaptan biri olan zihin okumanın aslında neler getirdiğini görmemiz için çekildiğini düşünmeme neden olan film. Zihin okuyabilen, zihinleri kontrol edebilen ve insanların anılarına girebilen Su min karşısına sessiz bir zihinle çıkan kızı gördüğünde etkilenmiştir. Bu çok bilmiş kız IQ'su ile övünüp dururken karşısında ki çocuğun da yetenekleriyle yapabildiğini görmek için bulduğu yaratıcı tehdit ile çok eğlendirdi. 
Filmin içinde bulunan küçük animasyon da filmin şirinliğine artı olmuş. Severek izlediğim bir film oldu. 
Sensitive_Couple
Sensitive_Couple
Aşk, Nefret, Kin, İntikam, Kan, Savaş gibi kavramlarla dolu filmlere ara vermek isteyenlere tavsiye edilebilecek hoş bir yapım ^^ İyi seyirler Kazandiblerim (:7 yorum :

 1. Böyle sakin ve eğlendirici filmler arıyordum. Tavsiyen için çok teşekkürler OhYoonJoo :)

  YanıtlaSil
 2. evet evet işte bu..dün sana tlfda anlatmaya çalıştğım,konusu çevirdiğin filme benziyo dediğim film bu.. :D
  şimdi söyle konu olarak benziyo mu benzemiyo mu bu ikisi ? :D :D

  YanıtlaSil
 3. @fndk ahahahjkdshfkjtfklewjgkn (:

  Z_ cadısı sen nasıl bir güzelliksin böyle (: İki film birbirine hiç benzemiyor, ilgisi yok :D Sık dişini finallerinin bitiminde izleyebileceksin inşallah ^^

  YanıtlaSil
 4. şimdi cadım :D ben bunu izlemiştim galiba :D allahım hafızamı kaybediyorum galiba :D neyi izleyip izlemediğimi hatırlamıyorum yav. ama bir aralar abimin harici diskindeydi bu film bir ara aşırmış olabilirim ;) ellerine sağlık yazı için :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ufak bir fragman ile hatırlarsın kuzu (: Şuan ihtiyacın olan , hatırlaman gereken bilgiler başka malum (:

   Sil
  2. fragmanını izledim zaten hatırladım sonunda :D izlemiştim :D evet cadım bu aralar kafam yok polinom du. yok etkileşim tepkimeleriyle dolu. ama tatilde dinleneceğiz inşallah ^^

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...