13 Şubat 2012 Pazartesi

Time Between Dog and Wolf

Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog

Tay Ceza Kurulu Cheongbang tarafından annesinin vahşice öldürülmesinin ardından, Lee Soo Hyun (Lee Jun Ki), NIS Ajanı Kang Jung Ho'nun ailesine verilir. Jung Ho'nun oğlu Kang Min Gi (Jung Kyung Ho) ile birlikte Soo Hyun da NIS ajanı olur. Soo Hyun, Suh Ji Woo (Nam Sang Mi) ile tanıştığında yaklaşık 20 yaşındaydı ve 13 yıl sonra tekrar karşılaşırlar.
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Bir gün, Soo Hyun, Cheongbang ile ilgili bir araştırmaya gider ancak çocukken Tayland'da yaşadığı korkunç olayları hatırlaması onun başarısızlığına neden olur. NIS şefi Jeong, perişan haldeki Soo Hyun'un Cheongbang'a sızmasını önerir. Şefin teklifi üzerine, Soo Hyun kendini öldü gibi gösterir ve NIS'in gizli ajanlarından biri olur. Ji Woo'yu geride bırakıp, geçmişini saklayan Soo Hyun'un aklında Cheongbang'dan alacağı intikam vardır. Kay takma adıyla Bangkok'un arka sokaklarına karışır. Soo Hyun'un bilmediği tek şey ise, Ji Woo'nun, anne-babasını öldüren adamın kızı olduğudur. (Korea-fans alıntı) 
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
2007 yapımı Aksiyon dizisi Time Between Dog Ang Wolf çevrilmeye başladığı dönemde büyük ses çıkarmıştı. Lee Jun Ki kariyerinde böyle bir dizi bulunmasını sağlamak için çok çalışmış gibi görünürken karşısına da Kyung Ho'yu alarak iyi bir performans sergilemiştir.  
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Bizim buralarda Kore'nin Kurtlar Vadisi olarak lanse edilmesinin ana kaynağı aslında @güzzi insanı olmasına rağmen bu etiket diziye yapışıp kalmıştır. Lee Jun Ki  bir dizi de ilk kez bu kadar gösterişli olmuştur. Hatta film ve dizilerini şöyle bir tararsanız bir dişi canlıya ilk kez bu kadar yaklaşmış, (İljimae'de ki sahneyi unutmadım :D Okumak için tıktık) hatta öpmüştür / öpülmüştür. Bu kissü sahnesi Kore'de büyük ayaklanmalara neden olmuş, açlık grevinden hastaneye taşınan fan girllerin sayısı tespit edilememiştir. Pekte güzel sallıyorum ama neyse :D 
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Beyzademizin ringlerde şu fiyakalı halleriyle dolaştığı sahneleri keyifle izlerken, siyah kuşağının hakkını her fırsatta vermesine çaktırmadan alkış tutacaksınız. Dizi her dakika artan temposuyla hiç sıkılmadan bölümleri izlettirirken, başrolde bulunan iki aktörün düzeyli oyunculukları ile kendinden övgüyle bahsettiriyor. Oldukça tanıdık geliyor bu konu bana dediğiniz yerde verilen ufak detaylar keyfinizi yerine getirirken hızla finale ulaşacaksınız. 

Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog
Eğlenceli ve hareketli ama Kore dramasıdır arada sorunda çıksın kabul edebilirim diye bir dizi bakınıyorsanız etrafa bu diziye bir göz atın derim efendim :D  Lee Jun Ki hakkında oldukça pozitif düşüncelerle diziyi bitirdiğinizde bekleriz yeniden sayfaya :D Bu arada askerden dönmesine çok az kaldı sevgili JunKi'mizin. Döner dönmez yüzlerce fotoğraf yollayarak bu uzun hasrete bir son vereceğini ümit ediyorum :D 
Lee_jun_ki+Time_between_wolf_and_dog

Bogoshipdaaa oppa ^^ 


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...