14 Mayıs 2012 Pazartesi

What Women Want


What+Women+Want+movie
Konusu: Bir reklam ajansında yöneticilik yapan çapkın Andy Lau bir kaza sonucu kadınların aklını okuma yeteneği kazanır.İlk başlarda etrafındaki onlarca kadının düşüncelerinden sıyrılmaktan başka bir şey düşünemese devamında bunu bir hediye olarak görür ve bu yeteneği iyi bir etki bırakmak için kullanmaya başlar. Özellikle yerini kaptırdığını düşündüğü bayan patronu ortadan kaldırmak için kullanır. Ama bir şeyler onu rahatsız etmeye başlayacaktır. 
What+Women+Want+movie
 Çok sevilen iki oyuncuyu bir araya getirerek yıllar önce piyasaya sürülmüş ve çok sevilmiş olan filmi yeniden seyirciye servis etmiş yapımcılar. Mel Gibson ve Helen Hunt ikilisinin 2000 yılında yayınlanan aynı isimli filmini birebir kopyalayarak ya da senaryoya sadık kalmışlar diyelim yeniden çekilmiş yapım.  


Bir erkeğin kadınları anlama süreci, düşünce yapılarına kendi yorumu derken yine çok eğlendim ben izlerken filmi. (İlk izleme nedenimde sevgili Z Cadısı olmuştu bu arada filmi. İlk buluşmamızda vermişti galiba elime zorla kıskıs Yaşlılık hatırlayamadım lokumum ya (: Kaç yıllık tozlu hard disklerde beklemiş filmceğiz :D ) 


Bu filminde en komik yanları yine o çapkın adamın kadın ürünlerini deneme aşamaları (: Andy Lau karizması bu kadar mı piç edilir arkadaşım ^^

Gong Li hatunuda bütün güzelliğiyle arzı endam ediyor doğal olarak filmimizde ^^

Neyse diyeceğim şudur ki biraz eğlenecek bir filme ihtiyacım var benim hem Çinceye karşıda bir antipatim yok o zaman zevkle izleyeceğiniz bir yapımdır kendisi. Şimdiden iyi seyirler.Ayrıca Andy Lau birde türkü çığırıyor filmde, duymak isterseniz eğer ;)
3 yorum :

 1. Andy'e ölürüm, Gong Li de çok sağlam oyuncudur.
  Normalde gayet özgün ve sağlam yapımlarda rol alan bu şahane iki oyuncunun neden bu uyarlamayı tercih ettiğini anlamadım aslında. Bence gerek yokmuş, Hong Kongtan bu senaryonun daha iyisini yazacak çok kişi çıkar. Üstelik Hong Kong Hollywood'a filmleriyle ilham veren bir sektör, ondan ilham alan değil. Yeniden çevrimlere karşı önyargım ve antipatim var ama sırf bu iki güzel oyuncu için izlerim belki bir gün.

  YanıtlaSil
 2. nereden izleyebiliriz bu filmi bir fikrin varmı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=27699

   buradan izleyebilirsin..

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...