18 Eylül 2012 Salı

White: The Melody of the Curse / 2011

White:The_Melody_of_the_Curse
White: The Melody of the Curse, 2011 yapımı enteresan bir korku filmi. Eğlenceli şov dünyasının arka planına ayna tutarak başlayan hikaye, gözümüze sokulan bıcı bıcı grup hikayelerinde tam olarak hikaye olduğunu kanıtlıyor.

Tam, "ama bu filmi korku filmi diye tavsiye etmişlerdi bize" dediğiniz anda  başlıyor film aslında. Savunma mekanizmanızı devre dışı bıraktığınız anda gizemli olaylar başlıyor.

Konusundan bahsedecek olursak; 
White:The_Melody_of_the_Curse
4 kişilik bir kız grubu olan Pink Dolls’un çıkış yapmaya başladıkları yolda ilk yenilgileri ağır olur. Karşılarındaki grubun büyük sükse yaptığı programda sönük kalmaya dayanamayan kızlar kendi içlerinde tartışmaya başladıkları sırada yapımcılarından iyi haber gelir. Artık daha iyi bir stüdyoda çalışmaya başlayacaklardır. Bir nevi pozitif enerji dolan kızlar birbirleriyle didişmeye devam etseler de yeni binanın güzelliğinin etkisi altındadırlar.
 White:The_Melody_of_the_Curse
Grup lideri olan Eun joo stüdyoda yalnızken şans eseri bir dolap bulur. Dolabın içinde çıkan videokaset grup için yeni bir umut olur. Çıkış için tasarlandığı belli olan şarkı ve dans koreografisine sadık kalınarak grup üyeleri yeniden çıkışa asılırlar. Kimin esas kişi olacağı sorusu, hayatlarınıda etkileyecektir.

White:The_Melody_of_the_Curse
 Yalnız başınıza keyifle(!) izleyebileceğiniz, yaşanması muhtemel bir hikayeye kucak açın ve keyfini sürün. 
İyi Seyirler canlar (:

2 yorum :

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...