28 Kasım 2012 Çarşamba

Bugün Özel Bugün Güzel Bir Gün: Ve Tanrı Daniel'i Yarattı!


Bundan 33 yıl önce ılık ve romantik bir Kasım sabahında, pencereye yağmur damlaları hafifçe çarparken duyuldu ilk sesi. Carson City, Carson City olalı böyle zulüm görmedi söylentileri hala kulaktan kulağa dolaşır ;)
Ve işte o gün Tanrı Daniel'i yarattı :P

 Abartmadan yazılmış bir Doğum günü yazısı beklemeyin anacım, abartmanında dibine vurup tavanda barbekü keyfi yaptıracağım yazıya başlıyorum kemerlerinizi bağlayın (:


Daniel Henney'in ailesi öyle yüzdeye bölünecek gibi değil. Babası Amerikalı ama asıl kökenleri bütün Avrupa'dan itinayla sentezlenip bir araya getirildikten sonra Amerika'ya kaçırılan bir soydan geliyor. Annesinin kökeni Kore ama onuda biraz kurcalayınca ufak çaplı bir 'Best Of Uzak Doğu' çıkıyor (: Karşımıza çıkan sonuç ise;
Ortaya karışık yapılmış, 
biraz fazla çalkalanmış,
 şebeklik katsayısı fazlaca çarpılmış, 
kamera görünce şekil yapmadan duramayan, 
ergen bağları asla kopmasın diye bolca Japon yapıştırıcısı tüketilmiş bir canlı: 

DANIEL HENNEY ^^

İyi ki de adamın sevgi tellerinde ulaşım sorumlusuyum ha yoksa neler yazacaktım Allah bilir :D

Beyimiz 33 yaşının en güzel günlerini bensiz gah LA olsun gah Seul olsun gezip tozarak, yok efendime söyleyeyim fotoğraf çekimi başlığı altında karı kız mıncıklayarak geçirirken bende burada sıkıntıdan kurdeşen döküyorum. 

Sabah annemden duyduğum güzel cümle gibi arada bir esen meltem sakura yapraklarını yanıbaşımdan geçirmese öleceğim sıkıntıdan. Olduğu gibi aktarıyorum efenim:

Şu bizim damada benden de selam söyle, koca adam olmuş çekinmesine gerek yok gerekirse biz seni paket yapar yollarız (!!!!?) Daha fazla ayrı kalmanıza gönlüm razı değil...

Şimdi bu cümleyi nasıl yorumlarsanız yorumlayın :D Bence anneme yazılan ilaçlar sağlam kafa yapıyor, bu halüsinasyon evresine ben ulaşamadım len daha (:  ( Bak bak baaak! Annesine neler yazıyor cıkcıkcık diyenlere iç sesimden gelen mesaj: Annemle ilişkilerimiz biraz cıvık olabilir ama kesinlikle aramız kötü değildir. Açıklama yapma gereği duymam bile saçma ya neyse :D Anacım azıcık cadıdır ve birazda fazla kafa bir hatun galiba. amaan ne bileyim işte Daniel'den bahsederken araya girmesine gıcık oldum bak şimdi. Anacım çık aradan)

Daniel beylerin doğum günü  yazısında araya anne çekiştirmesi de sıkıştırdım ya mutluyum efenim :D 

Kuzucum şu saatlerde Okyanus kıyılarında yavrumuz Mango ile keyif sporundalar (: ancak keyif yapsın zaten eşek bebe :P Fotoğrafına bakarsanız yine bir sağ elimde telefon çekerim ben halimi görüntüsü var.

 Bu sabah anacık ve babacık tarafından yazılmış itinayla paylaşılmış tivit fotoğrafı :D Lütfen dikkat Amerikan kültürünü nasıl özümsemişse babydan (: 

Çook abartıp, bol galeyana gelmiş şekilde yazılacak bu post ama dişim ağrıyi bebeğim ya :'( Nasılsa ben sana ayrıca ulaşır öper kutlarım doğum gününü :D Şimdilik Martin'le yollanan pastaların tadını çıkar bebek ;)  

Pişt Martin sende kendin yerine azıcık pastayı göster bakayım :D
İyi ki doğdun, İyi ki varsın be adam! Sayende bugün özel bugün güzel bir gün ;)

Ayrıca Daniel beylerin sevenleri için artık hayran sayfası aktif durumda. (Sağlık problemim yüzünden hala kibar davranıyorum sayfaya ama en kısa zamanda coşacağından eminim) Neymiş ki o sayfa diyenler tıktık

6 yorum :

 1. Martin emmi fenaaa (: İyki doğdun eniştecaaan <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol ablası 33 olduk artık darısı başınıza (:

   Sil
 2. Aman da aman Amrika-İngiltere-Kore ortak çalışması taşşş Daniel'in doğum günümüymüş bugün. Cadı pek mi duygusal mış? Alemlere taş olarak gelmiş bir Oppa olan Daniel Hanney'nin doğum günü kutluyoruz. 333 diyerek fotoğraf çektirmesini istiyoruz. Yanaklarından da öpüyoruz ha ha ha ha :D

  YanıtlaSil
 3. Daniel abimizin geçmiş doğum günü kutlu mutlu olsun :D Daha nice mutlu sağlıklı yıllar görsün inş :)Böyle de babamın oğlu gibi kutlarım doğumgününü :D O kada da bizden biri artık :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Enseye tokat kıvamına gelmen lazımdı artık canım :D Ben nasıl So ji abim için rahat cukka partisi yapabiliyorsam aynı durum senin içinde geçerli :D Teşekkür ederim yorumun için ;)

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...