20 Temmuz 2013 Cumartesi

Bir Cadı Dileği: Music Bank In Istanbul

Music Bank In Istanbul
 Music Bank In Istanbul
Konser için olur mu, olmaz mı sorularını atlatıp takvim yapraklarında çentik attığımız günlere geldik çok şükür. Bazı şanslı fanlar için yeni bir dilek olan Koreli Starların vereceği konser fikri bizim kazanımız için ilk buluşmamızdan bu yana büyük bir dilek. Hep beraber gidilecek konserde yapılacak cadılıklardan, o konserde sallanacak ışıldaklı zımbırtıya kadar bir çok konu hayal edilmiş, "Ne diyorsun gerekirse yaprak sarar konser alanının önünde piknik yaparız cadıcım" diye birbirimize nabza göre şerbet vermişliğimiz bulunmakta.

2. büyük buluşmamız sırasında kendi aramızda verdiğimiz kararla -ki burada fndkk'tan bahsediyorum Ebruxli için show olacaksa onu mutlaka Rain yapmalı" - Super Junior için hayalleri koyulaştırıp SS'lerden 322623683472345. bile olsa birine dahil olabilmeyi dileyip durmuşuzdur (:
Konserde şarkılara eşlik etmekten çok üyelere bakan Bahar'ı engellemeye çalışan bir cadıya dönüşen fndkk aslında benim Kyuhyun sesinden uzaklaşıp üyelere bakmama vesile olmuş, tek tek isimlerini saymamı sağlamıştır. 

Şimdi öyle heyecanlı günlerdeyiz ki geri sayım yapıyoruz onları görebilmek adına. Telefonda konuşurken Siwon dizi çekimi nedeniyle gelmezse yakılan stadyum kendini askerlikten yorgun döndüğü için gelemeyen Heenim yüzünden yakılırken buluveriyor.
Super Junior

İsimler ve bahaneler değişirken stadyum aynı sonla kaderine razı oluyor anlayacağınız.(Spor Salonu deyince aynı etkiyi yapmadığından mıdır nedir Stadyum olarak anıyorum Ülker Arenayı) Kulaklarımızı çekiştirip dişimize vurarak bu kötü ihtimalleri düşünmemeye çalışırken konser zamanının çoğunu konuşarak çalan görevliler alıveriyor. 

Gerçekleşmesi o kadar ufak bir şeydi ki, hala içimizde bi yerlerde göktaşı düşme ihtimalini tartışıyoruz (:

Şaka gibi biz bir Suju'ya tav iken en sevdiğim kadın vokallerden biri olan Ailee, şarkılarıyla daldan dala konup keyif yaptığım Beast, Ne yapacaklarını merakla beklediğim Mblaq ve kadife sesiyle mendil kolisi götürmeme neden olacak Hong Ki'li FT Island'ta orada olacak. Miss A için şuan nötr takılıyorum bakalım eylüle kadar ne olacak ^^


Music Bank biletini şuraya Laaaps! diye koyduğum özel bir paylaşım olsun istedim sadece :P Biz 2 cadı Gold bilet aldık konseri keyifle izleyeceğiz (Yanıbaşımızda Minekibuu ve ShiNn_Min hatunuda olacak)ölmezde sağ kalır, sağlıcakla İstanbul iline ulaşabilirsek, sizlerinde yolu düşerse görüşme dileğiyle ;)

8 yorum :

 1. bende biletimi lapss diye koyabilmek istiyorum.. @_@ fırt fırt

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin biletin benim :P El ele gireceğiz nasılsa kuzu rahat ol XD

   Sil
 2. Ne kadar şanslısın *.* Bende gitmek isterdim ama önümde baba gibi kocaman bir engel var o yüzden ablamla evde kezban kezban oturmayı düşnüyoruz :( Hatta şöyle ortalık durulana kadar dağa falan çıkmayı bile düşünüyoruz :D Şimdiden iyi eğlenceler size ^^ Bu arada bende Comeback yaptım yazımı okumak istersen bloguma davet ediyorum^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu olmadı bir sonrakine inşallah diyelim o zaman (: Ortalık kolay kolay dağılmaz 2014'e bu hikayeyle girmeyi planlıyorum misal ben :P

   Sil
 3. Çok güzel anlatmışın sevincimizi :)valla bana da hala hayal gibi geliyo konser vericek olmaları :) bende Ailee'nin gelmesine çok sevindim sen gibi canım :) bakalım neler yaşıycaz gelsin 7 eylül :)) inşallah konser bahanesiyle görüşürüz bu sefer şekerim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah ablacım ;) Bu gelişimde görüşebilmek dileğiyle

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. İyi dileklerin için teşekkür ederiz hanımefendi, senin yerine de ışıklı zımbırtı sallamazsam ne olayım,gözyaşlarım yerinde duramadı bak yine :P

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...