28 Temmuz 2013 Pazar

Speedy Scandal: Anında SkandalSpeedy Scandal
Hyun soo, popüler bir radyo şovunda sunuculuk yapar. Eski bir grubu olmasına rağmen şimdiki işinde oldukça başarılıdır. 30'lu yaşların tadını çıkaran Hyun Soo telefon alarak insanlarla konuştuğu şovunda oldukça beğeni toplayan bir hikayenin üzerine gider. 

Babasıyla hiç görüşmediğini yazan bir dinleyicisine yol gösterir ve mutlaka babasıyla tanışması gerektiğini söyler. Jung nam, babasıyla görüşmemiş olan bekar bir kadındır. Radyo aracılığı ile aldığı akıl sayesinde babasının peşine düşmeye karar verir. 
Speedy ScandalSpeedy Scandal
Yanına oğlu Gi Dong'u da alarak çıktığı bu yolculuk hepsinin hayatını değiştirir. Hyun Soo ansızın kapısında beliren ve kızı olduğu söyleyen bu kadınla ne yapacaktır? Üstelik yanında torunu olduğunu söylediği bir çocukla çıkıp gelen bu kadın için bütün konforunu bırakabilecek midir? 
Cha Tae Hyun izlemeyi meğer ne çok özlemişim ^^ 
Speedy Scandal
Speedy Scandal
Çok yaşa (:
Radyo yayını yapan insanlar bu kadar popüler mi Kore'de yahu diye sorarak başlamak istiyorum öncelikle. Ünlülerin yaptığı radyo programları dışında kaçından haberdarsınız misal (: Üşengeç biri olmasam Kore radyolarına kadar takip edeceğimde çok şükür üşeniyorum XD 

Erken yaşta üreyen bir familyayı anlatan film beni oldukça eğlendirdi. Yayınlandığı dönem çok büyük vaadlerde bulunduğundan hayal kırıklığı yaratsa da çerezlik film için oldukça ideal. 
Speedy Scandal
safgasfgasgshashas
Ufaklığın mimikleri ve Cha Tae Hyun için bile keyifle izlenir. 

"Yalnızlığımızı da elimizden alırlar ve bizi sosyalliğe alıştırıp kaçarlarsa ne yapacağız? " sorusu ile kalın canlar 


İyi seyirler


2 yorum :

  1. yaa ben bu ufaklığın giflerini görüyordum da merak ediyordum kim diye öğrendim bak sağ olasın :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bebe tam bir baş belası ama yaa ukala görünüşüne baksana paşanın (:

      Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...