4 Ağustos 2013 Pazar

Death Tube: Ölüm Kanalı

Death Tube
Nişanlısıyla fotoğraflara bakarken arkadaşının yolladığı bir linkteki kanlı videoyu izleyen genç görüntülerin kurgudan ibaret olduğunu söyleyerek umursamaz. Ziraa bunca şiddet gerçek olsa polisin olaya müdahale edeceğinden emindir. Yaşananların gerçek olup olmadığını öğrenmesi için ne yazık ki fırsat bulacaktır. Ölüm Kanalında sıradaki figüran artık kendisidir. 

İzlediği video aksine bu kez aynı anda başka odalarda da insanlar olduğunu görünce şaşırır. Oyunu kazanıp yeni bölüme geçenin kurtulacağı garip, vahşi ve kanlı oyunlar başlar. 
Death TubeDeath Tube
 Amerikan sineması adamı kaçırıp banyolara hapsederde ben yapamaz mıyım arkadaş? sorusuna karşılık olarak yazılmış bir senaryoyu andıran Death Tube işi biraz daha ticarete vuruyor ayrıca. 

Japonya deyince vazgeçilmez maskotlar bu kanlı oyunda bile başroldeler. Yılda sadece bir kaç gün açık kalan Death Tube bu sefer izleyicilerine daha eğlenceli bir oyun vaad eder.
Death Tube
Death Tube
Death Tube
Daha çok kan ve ölümün seyircileri heyecanla akan kanı izlerken, neden  orada olduklarını bilemeyen bu insanlardan kurtulan olabilecek midir?

Şiddette bu aralar oldukça sıradanlaştı canııım içerikli mesajıyla karşınızda Death Tube. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...