18 Ağustos 2013 Pazar

Hungry! : Rock ile Marine Edilmiş Fransız Şefi

Hungry!
Eisuke, Ünlü bir Fransız mutfak şefinin oğludur. Çocukluğundan beri bu yönde eğitim görüp bir çok ödülü kucaklar. Ancak yemek konusunda fikir isteyen kişilere yaptığı acımasız söylemler yüzünden hırpalanır ve içindeki asi ortaya çıkar.
Hungry!Hungry!
 Hungry!Hungry!
Hungry!Hungry!
Bu asinin ruhunu ele geçirmesiyle birlikte elindeki bıçağı ikinci sıraya koyan Eisuke artık bas gitarıyla hayatın yön vermeye başlar. Arkadaşlarıyla bir müzik grubu kurar ve hayallerine doğru yol alır. Ancak 30 yaşına basmasına sayılı günler kala müzikten istediğini alamamış olmanın verdiği hüzünle kendisine en başından verdiği sözü yerine getirir. 

30 yaşında yeniden mutfağa geri dönecektir. Grup arkadaşlarınıda mutfağa sokan Eisuke, annesinin restoranı ile aynı isimde bir dükkan açar. Eski bir depo bozmasından salaş bir dükkan kuran Eisuke ve arkadaşları  ucuz ve kaliteli yemekleri misafirlerine sunarlar.
Hungry!
Hungry!
Tabaklardaki lezzetli Fransız yemeklerine fonda rock müzik ve gelişigüzel yapılan servis eşlik edince beklenen ilgiyi görmez restoran. Eisuke ve Rockhead adlı rock grubu artık içindeki isyanı müziğe değil yemeklere yansıtacaktır. 
Hungry!
Hungry!
Mukai Osamu, almış eline gitarı yetmemiş bir de şef bıçağını tutmuş şirinliğiyle taçlandırdığı şeker bir diziye imza atmış.

Mutfakta harika yemek yapan erkek ideal erkek olma yolunda ilk 
adımı atmıştır sloganına serseri erkek cazibesi de ayrı oluyor 
canım söylemini ekleyen dizimiz
kendisini sevdirmesini çok iyi biliyor.
Hungry!Hungry!
 Dört erkeğin sahnelerin tozundan vazgeçip mutfakta yeni bir maceraya koşmalarını keyifle izleyeceksiniz ^^

Bazen bir kadının da kalbine giden yol midesinden geçer.
4 yorum :

 1. Şalter Kız 1 ve 2,Sennyu Tantei Tokage,Secret Angel,Coin Locker Monogatari,Heartbeat Love bu dizilere de bakmanı öneririm a bir de Liar Game 1,2 var o da süper bi dizi bu diziler hem bölüm hem de süre olarak kısa hatta Heartbeat love ve secret angel bi günde bitiyo ve gerçekten güzel diziler tavsiye ederim:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öneriler için teşekkürler hepsi blogta paylaşılacağı günü bekliyor. Anlaşıldığı gibi bu aralar Japon dizilerime geri döndüm ♥

   Sil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaptığı yemek için titizlenen, sevdiği kadına özel kibar bir aşk adamı aslında niye öyle dedin ki sdbkbjasbd

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...