19 Eylül 2013 Perşembe

Hazırsanız Flying!!!!

Flying
Ülkemizde gösterimi yapılan ikinci müzikal Flying! Eğlenceli tanıtımı ile Miso 2'den hemen sonra izlemek için gittiğimiz bu müzikal eğlenceli bir durum komedisi üzerinde yoğunlaşırken Korelilerin meşhur zaman içinde dolaşıp kötülük yapan Dokkaebi hikayesini de kullanıyor. 

FlyingFlying
 Dokkaebi ile savaşırken açtığı zaman yarığından, günümüz liselerinden birinin içine düşen Hwarang (savaşçı) burada da kötülüğü yenmeye çalışırken bir yandan da gençleri Dokkaebi'nin oyunlarından kurtarmak zorunda kalır.
FlyingFlying
 İlginç ve şaşırtıcı zorlukta plakaların kırılmasıyla başlayan gösteri bir anda yön değiştirip amigo şovuna dönüşüyor bundan sonrası da kahkahalarınızı serbest bırakmak zorunda kaldığınız muhteşem bir show. 
 FlyingFlying
 Her akşam saat 20:00'da başlayan gösteri oldukça yoğun ilgi görüyor özellikle ülkemizde yaşayan Koreliler tarafından. Ailecek gösteriye gelenleri yer jimnastiği, dövüş sporları, break dans vb aktivitelerin yanı sıra sıra dışı eğlenceli ışık oyunlarıyla karşılayan ekip şirinlikleriyle kalbinizi çalıyor. 
Flying
 Bir de sahnenin en ummadığınız yerde yükselen sesler var elbet 
 Acııdııııı!
Kullanılan az miktarda sözcüğün içine itina ile sıkıştırılmış 
Türkçe kelimeler salonda büyük beğeniyle alkış toplarken alkışların kesilme nedeni genelde yerlerde kahkaha atmak zorunda kalan seyirci. 
 FlyingFlying
 FlyingFlying
Daha ne yapabilirler ki düşüncesini sesli dile getirdiğiniz sırada
aşağıya doğru sarkan beyaz düzenek daha bir şey görmediğimizi fısıldayıp 
"Waoooo" şeklinde sesler çıkarmanıza neden olurken 
sahnedeki bu insanların şaşırtma konusunda ne kadar
iyi olduklarını bir kere daha  anlamamızı sağlıyor.
 Flying
 E birde küçücük sahne burada ne yapabilirler ki sorusunu bertaraf edişleri var ki dillere destan! Elinize sağlık Flying ekibi (: Çok sevdik fndkk ile sizi ^^

Sevdik derken abartmıyorum çünkü ben iki fndkk üç kere izledik bu oyunu. Silla gösterisine yeniden gitmek isteyen ben oyun olmayan güne denk gelen program yüzünden bertaraf oldum elbette (: 
Flying
Bir saniye durmadan sürekli hareket elindeki oyuncuları 
ayakta alkışlamayı bitirdiğinizde onlar çoktan kapıda sizleri 
fotoğraf çektirmek için bekliyor oluyorlar.

 Show sonrası sıcaklıklarıyla da gözünüzde bir kademe daha büyüyen bu insanları ve harcanan emeği görüp saygı duymak ve sonuna kadar eğlenmek için gösteriye mutlaka gidin. Yarın gösterimin maalesef son günü :'( Acele edin!
Flying

Birde sahneye çıkarılan seyirci efsaneleri var ki :D İzlediğim iki seyircide iyi iş çıkardılar ;)
5 yorum :

 1. Eğlencenin dibine vuran bir gösteriydi.
  Ritmik jimnastikte en çok kurdeleyi sevdiğimden o kısımları daha da sevdim.Çok eğlendik izlerken sonrasında siz eğlenceyi 2 ye 3 e katlamışsınız.Tebrik ederim ikinizi de:)

  Unutmadan bu gösteriye ait paylaşım yapacağın fotolar bu kadar mı? Hani bunun baklavalı versiyonları? Gerçi o baklavaları doğru dürüst çektiğimden çok emin değilim.Nitekim elim ayağım dolaştıydı kanlı canlı baklavalar yüzünden :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım fotoğraflar Zeynep ile bilrikte ülke turunda :D Kızımızı tenhada kıstırınca alıciiiz diye umuyorum ^^

   Sil
  2. :D baklavalar benimle birlikte güvende kızlar merak etmeyin..ben sizin yerinize de günde 3 öğün alıyorum zaten.. hihiiihoo

   Sil
 2. Yazını daha yeni gördüm :D Eline sağlık. Söylemeden geçemeyeceğim, Türkçe kelimeleri ben öğrettim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aranan kahraman yanıbaşımızdaymış meğerse :D Ellerine dillerine sağlık tesekkürler XD

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...