29 Mart 2012 Perşembe

The Devil / Mawang


İçinde ki meleğin daha fazla yaşamasına izin vermediler. O da kendi adaletini sağlamak için taktı siyah kanatlarını. Adına 'Lucifer' da dediler Mawang'ta. Ayın karanlık yüzü geçince herkesin gözünde melekti oysa yeniden. Karanlıkta kalanlara karşı savaşabilmek için seçtiği  yol onu götürdü sonsuzluğa. Nergis çiçeğiyle umutlandı, yeniden gülümseyip içten gözyaşı dökebildi ama  girdiği çıkmazdan kurtuluşu yoktu artık. 

20 bölümlük bir Kore draması olan Mawang oldukça dikkat çekici kadrosuyla 2007 yılında yayınlandı. Başrollerinde tanıdık isimleri gördüğümüz yapım psişik güçleri olan bir kızın, cinayet masası polisleriyle el ele verip çözmeye çalıştığı bir olayda, araya dahil olan avukat ile birlikte yaşanan karmaşık olaylar zincirini ele alıyor. 

Her kartın bir anlamı vardır tarotta. Ve bu kartlar yorumlayan kişiye göre anlamlarını değiştirebilir. Bu anlamların yüklendiği kişi ve olaylar ise karışık ve oldukça zevkli bir dramaya dönüşmüş bu yapımla birlikte. 


Dizi fazla yankı bulduğundan Japon komşularda fazla dayanamayıp diziye yeniden hayat vermişler kazandaki yorum için tıktık

2 yorum :

  1. Eom Tae Wong için izlemek istediğim dizilerdendi..Yazı için teşekkürler aramaya başlayım diziyi :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kişilerin değil olayların hakim olduğu bir dizi (: Yorumunu beklerim ;)

      Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...