25 Nisan 2012 Çarşamba

Bu Bu Nedir Bu? Suju Yakıp Yıkıyor!

Ah bu şarkıların gözü kör olsun diyeceğimi mi sanıyorsunuz? Asla! Ama Allahım bu nasıl bir kliptir, ne yaptınız siz bu çocuklara? Neden hepsi ayrı bir mükemmel görünüyor?

Hyukie beyler elime geçen fotoğrafıyla zaten birkaç gün önceden muhteşem bir görüntü vermişti ama hepsinin aynı anda bu kadar iyi olması!!! Ow Yoooooooo!


Fangirl denen insanoğlunun durumunu düşünen yok mu? Ne olacak bu kızların hali :D Gerçi yaz geliyor diyet yapmadan erimenin en güzel yolu bu olabilir hatta Dukan beylere en büyük rakip olduğunu da kanıtlayabilir ama yazık değil mi bize???


Neyse burada laf anlatacağıma kısa kısa olan videomuzu bir izleyelim :D Nasılsa devamında 832891713472985147816. kere izleme olayına ulaştığımızda bir rahatlama olacak :D6 yorum :

 1. Hep Hyuk fotoları, cık cık cık, yanlış yoldasın gacım:)
  Ama benim Şucum yine harika, yazdan beri istediğim parçaya sonunda klip de geldi, üstelik şukela ötesi bir klip. Daha ne isterim dicem ama tam versiyonunu da görmem gerek, tam Hyuk'un solosu başlarken kesmişler:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En etkileyici pozlar ondan gacım başka bir niyetim yok :D Anladın sen beni ;)

   Sil
 2. ben sana bugün tehlikeli sularda dolaşıyosun ,geleceğin ve sağlığın açısından dikkat et kendine demiştim sanki dimi.. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son 56 günlük yaşam hakkımda elimden geldiğince göreyim bari napiim :D

   Sil
 3. Buna ne denir ki ? Özlemişim SuJu yu. Ne zamandır uzaktım.Dinlemez olmuştum.
  Belki yeniden başlar aşkım. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu klip teaserından sonra belki mi????

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...