6 Eylül 2012 Perşembe

Kim Tae-yeon 김태연


Kazanda severek dinlediğim sesleri paylaşmaya devam edeceğim. Sıradaki güzel sesli kızımız ait olduğu grup dışında hayatımda yer almaktadır. Özellikle dizi müzikleri için yaptığı çalışmalarla kalbimde başka yerlerde bulunur bu inci sesli kızımız.

SNSD lideri sevgili Taeyeon ilk kez Hong Gil Dong dizisi için seslendirdiği şarkısı ile dikkatimi çekmeyi başardı. Öyle anlarda araya girerdi ki bu ses etkilenmemek elde değildi. İster istemez esiri olur,duygular arasında savrulur dururduk.

Dizinin en can alıcı şarkılarından biri olan "IF" sizler için geliyor efendim^^ 
Bu şarkıyı her dinlediğimde bu ufaklığa olan sevgim katlanıyor. SNSD grubunda sevdiğim tek üyedir ve neden orada olduğunu anlamadığım tek üyedir kendisi bu arada :D 

1989 doğumlu kızımız kariyerinde aldığı yoldan oldukça memnun olsa da ben kendisinden çok daha parlak olaylar bekliyorum.

Son olarak The King 2 Hearts dizisi için söylediği parçayı sizlerle paylaşarak uzaklaşıyorum sayfadan. Bu kızı ve şarkılarını takip etmeye devam edin. Kazanın bülbülleri söylemeye devam ediyor ;)


2 yorum :

 1. ''SNSD grubunda sevdiğim ve neden orada olduğunu anlamadığım tek üyedir.'' :D
  Bu sözle duygularıma tercüman olmuşsun, bende çok severim Taeyeon'u hem sesi güzel hem de şarkıları çok içten ve duygulu söylüyor. Ellerine sağlık. :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok yetenekli biri yolu açık olsun :D

   Sil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...