16 Kasım 2011 Çarşamba

♬ ♬ ♬ Brown Eyes / Aşık Oldum Ben Sana ♬ ♬ ♬

Benim bu grubu tanımamı sağlayan şarkı ve kliptir bu (: Arirang'ta "Pop's in Seul" izlerken aşık olduğum sestir bu da . Düşünün bu klibi izlediğimde benim kulaklarım daha ne Bigbang ne DBSK görmemiş (: Onların ismini neden mi verdim. Bu klibin hemen ardından aklımı "haru haru" ile önce Bigbang hemen ardından da DBSK "Mirotic" ile çaldı. Ama bu şarkı bende hep ayrı bir yerde kaldı.
Aynı şarkıya bir klip daha, hemde Jandi ve Heartstrings' deki profesör ayrıcalığıyla geliyor merak edenler için (:

Daha sonra ara tara haklarında detaylı bilgiyi geçtim bilgi bile bulamadım bu abilerin (: 
 Yoon Gun ve Na Ul  Parlak besteleri ve inanılmaz sesleriyle oluşturuyorlar Brown Eyes grubunu. Ayrı ayrı da muhteşem olan sesleri yanyana geldiğinde tam benlik oluyor. Ballad demek ben demek zaten anladım ben onu (:
Yoo Na Ul 23 Eylül 1978 doğumlu, Terazi burcu. Ne kadar ilgilenirseniz bilmem ama 1.73 boyu ve 65 kilo. Ellerimle tartıp sizin için ölçtüm (: Kan grubu  A.  Film arşivi yapmaktan hoşlanıyor.
Sahne Adı: Yoon Gun olan beyimizin asıl adı Yang Chang Ik. 1 Aralık 1977 doğumlu Yay burcu.Boyu 180, 68 kilo. Kan Grubu B, çakaaal seni (:  Bilgisayar oyunları oynamaktan zevk alıyor.Grup dağılınca Na Ul Brown Eyed Soul grubunda yoluna devam etti. E O grubu tanıtacağım günde yakın demektir değil mi? Eee Siz nasıl buldunuz bakalım beylerin sesini

Ballad söyleyen bülbüllerin peşinde yolumuza tam gaz devam edeceğiz canlar (: 


2 yorum :

  1. Ah o ne güzel ne acıklı bir klipti öyle
    Hani şu yönetmenin olduğu... Şarkı da sanki klibin güzelliğiyle yarışta gibiydi... Hangisini öveceğimi bilemedim. Anlayın siz gerisini. Beğendim bu ahjusshileri ben :)

    YanıtlaSil
  2. Ahjushiler seni beğenmedi grup darmadağın oldu selin (: Şaka bir yana ben bayılıyorum bu şarkıya adı o yüzden Gajima (:

    YanıtlaSil

Kazana Attığınız malzemelerle daha lezzetli iksirler ortaya çıkacak ^^
Nihahahaha Yorumunuzu Eksik Etmeyin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...